צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

כל אירוע הן משפחתי והן עסקי אפשר לבצע בשטח ולאו דווקא במקומות הרגילים כמו אולם, גן אירועים וכו'. לצורך כך מבצעים המארחים, סיעור מוחות עם המומחים של צ'ילי הפקות כדי לבחון כמה אפשרויות.

מיקום האירוע

לאור הניסיון רב השנים של נציגי צ'ילי הפקות הם מציעים מיקומים שונים עבור הפקת אירועים בשטח. אפשר לבצע זאת ביער גדול, בחורשה קטנה, בחוף הים, בפארק ייחודי ובמקומות רבים נוספים. המארחים יבחרו את המקום שמתאים עבורם בהתאם למיקום הגיאוגרפי לנוחותם של האורחים אשר אמורים להגיע לאירוע.

התכנים האירוע

התכנים הם נושא חשוב ביותר בכל הפקת אירועים בשטח וההתאמה היא אישית על פי הרעיונות היצירתיים של צ'ילי הפקות, תוך יישום הנושאים שהם החשובים ביותר לאופיו של כל אירוע. אם מדובר באירוע משפחתי, מארגנים את הציוד הנחוץ כמו לדוגמה עמדת די ג'יי, רחבה שהיא המתאימה ביותר עבור הריקודים. כמו כן מיקרופונים כדי שחלק מהאורחים וחלק מהמארחים יוכלו לברך מול כל הקהל.

קראו עוד על אטרקציות בטבריה לדתיים

הקולינריה היא מסמר הערב

החשיבות הרבה של הקולינריה בעת הפקת אירועים בשטח, מובילה את הצוותים של צ'ילי הפקות לבחור את חברת הקייטרינג הטובה ביותר, אשר מתמחה באירועים בשטח. הם פיתחו שיטות של הובלת כל המזון בערכות מיוחדות השומרות על החום וכך האורחים נהנים ממטעמים ברמה של שף.

לצורך הפקת אירועים משפחתיים בשטח, מזמינים ציוד כמו השכרת שולחנות, כיסאות, כלי אוכל מגוונים, סכו"ם וציוד ספציפי על פי אופיו של האירוע כמו חופות וכספות לחתונות. הצלחתו של כל אירוע תלויה בתיאומים ובסגירת הקצוות על ידי המומחים של צ'ילי הפקות שמבצעים את כל הפעולות הנדרשות עבור הצלחתו של האירוע.

אירוע עסקי בשטח

הרצון ליצירת אירוע יוצא דופן, מוביל אנשי עסקים רבים לחיפוש אחר הפקות ייחודיות. הצוותים של צ'ילי הפקות שומעים את החלומות של אנשי ההנהלה, מבינים מה עומד מאחורי הבקשות האלו, מה הרצון של ההנהלה ובהתאם לכך הם מבצעים את הפקת אירועים בשטח על הצד הטוב ביותר, תוך ביצוע מהלכים מופלאים. התוצאה הסופית היא מפגש מפתיע של קולגות שבו הם נחשפים לטכנולוגיה או למוצר חדש, נהנים לפגוש זה את זה בעת המינגלינג ובמיוחד מהעובדה שהם הגיעו למקום יוצא דופן.

כל המידע מוצג בשטח באופן ייחודי והקולגות המומים מהמיזם שנגלה לעיניהם. צ'ילי הפקות מנצלים את תנאי השטח ובהתאם לכך מציבים את הציוד הרלוונטי במיקומים השונים לרווחתם של האורחים.

הקולינריה באירוע

הפקת אירועים לחברות בשטח אינה שלמה ללא ארוחה כיד המלך. באירועים עסקיים יש אפשרות לתאם את הגעתו של גריל מן אשר דואג לכל הנושא הבשרי, התוספות והסלטים והוא מכין הכול מול עיניהם של האורחים מטעמים יוצאי דופן.

הצוות של צ'ילי הפקות ישמח לבצע גם עבורכם הפקת אירועים בשטח, השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשוחח אתכם בהקדם.

Call Now Button