צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

הפקת ימי כיף לעובדים מצריכה לא מעט ידע בתחומי הלוגיסטיקה, התיאום מול מנהלות שונות של אתרי תיירות, וארגון העובדים בלוחות זמנים. הדברים הללו נעשים על ידנו, בחברה האמונה על אירועי עובדים. למזלכם, גיבשנו עבורכם מספר פריטי מידע חשובים במדריך מסודר אשר יוכל לסייע לכם לתכנן את יום הכיף מההיבט הרוחני והתוכני שלו: אלו תכנים יהיו באירוע. המאמר הזה יחסוך לכם המון ישיבות רוויות מתחים וחילוקי דעות ויאפשר לכם להגיע להסכמה בקלות.

החליטו מה יהיה קונספט האירוע

ישנם אירועים המוגדרים כאירועי פעילות וישנם נופשונים לעובדים. החליטו האם זהו אירוע גיבוש או נופש בחברה. בשני האירועים ניתן לשלב יופי של ימי גיבוש לעובדים, אבל אם מדובר על יום בודד שכל כולו הוא רק גיבוש, ללא אלמנט הנופש, התכניות שלנו שונות לחלוטין. היום יותר מרוכז, יהיו בו יותר פעילויות, ובסך הכל הכללי הוא יכיל בתוכו סילבוס שבנופש היה מתפרס על כמה ימים. הדבר משתנה אם תחליטו להקדיש רק חצי או רבע יום, ואז ימי גיבוש לעובדים ייראו שונה.

תאמו ביניכם נושא לאירוע: מה יהיה סימן הקמתו

ימי גיבוש לעובדים נעשים על רקע חגיגות X שנים להיווסדות החברה, למשל, או על רקע חג או יום מיוחד כלשהו. תיבול ימי כיף לעובדים במוטיבים אלו הופך אותו להרבה יותר מעניין משום שאז הפעילויות שאנחנו נחבר יהיו קשורות לאותו יום.

גבשו תקציב לאירוע

הפקת אירועי חברה נעשית בכל מיני רמות, התלויות בתקציב החברה שלכם. החליטו מראש מה הוא יהיה על מנת לקבל החלטה מושכלת לגבי האטרקציות שיהיו בו. בדרך כלל הקשר בין טיב האטרקציות או כמותן לבין המחיר הוא יחס ישר, כלומר ככל שתשקיעו יותר תקבלו יותר אטרקציות או יותר אטרקציות איכותיות. רק גיבוש תקציב לאירוע, תוך ידיעה מהם החסמים שמונעים מכם אטרקציה מסוימת ישים אתכם על המפה ויאפשר לכם לדעת היכן אתם נמצאים בגיבוש האירוע. אם אתם מתכננים אירוע יוקרתי שקופת העסק אינה משגת, מוטב לדחות את האירוע ולחסוך לקראת הסוג שהתעניינתם בו מלכתחילה. התפשרות על אירוע שלדעתכם הוא פחות טוב אינה מהלך שמומלץ לכם לעשות.

אולי יעניין אותך:

ערב גיבוש לעובדים בהתאמה אישית מחברת הפקות מקצועית

שאלות ותשובות על הפקת אירועי חברה

Call Now Button