צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

הפקת אירועי חברה היא משימה מורכבת אשר דורשת תכנון מבעוד מועד. בהפקת אירועי חברה יש לשווק את העסק או החברה, להגדיל את חוג הלקוחות שלה ולקדם עובדים מסוימים. עם צ'ילי הפקות תקבלו אירוע חברה מושקע ומוקפד ברמה הגבוהה ביותר שימתג אתכם כחברה יוקרתית ומקצוענית.

הפקת אירועי חברה- דורשת תשומת לב

בהפקת אירועי חברה יש לשים לב לפרטים קטנים ושוליים. חשוב לקחת בחשבון את כל הפרטים הגדולים והקטנים, הלוקשיין, סוג האירוע, האוכל, המוזמנים, ההפעלות ועוד. לכל פרט באירוע יש צורך להקדיש תשומת לב מירבית כאילו מדובר על אירוע פרטי שלכם. מאחר שמדובר על אירוע שלא מעט מוזמנים מגיעים אליו, חייבים להתאים את ההפעלות באירוע לסוג האירוע ולמוזמנים. התאמה לא נכונה של הפעלה מבחינת מוזמנים תגרום לכך שהאירוע לא יצליח ויהיה כישלון. לכן יש לתכנן את כל הפרטים הגדולים והקטנים כמה חודשים מראש, על מנת שהאירוע יצליח.


רוצים לפנק את העובדים שלכם באירוע חברה? דברו איתנו עכשיו:


   

  היתרונות של הפקת אירועי חברה

  להפקת אירועי חברה ישנם יתרונות רבים על פני חברות שלא נעזרות בשירותי הפקת אירועי חברה: שמדובר על אירוע מורכב הכולל מוזמנים רבים, אירוע זה מחייב קשר עם ספקי מוצרים ושירותים , תיאומים, קביעת לוח זמנים ומתן מענה לדברים לא צפויים אשר מתרחשים במהלך האירוע מבלי שמהמוזמנים ישימו לב לכך. מעב לכך, הפקת אירועי חברה חוסכת לכם זמן וכסף, עם מיטב המפיקים המיומנים שלהם ניסיון רב בתחום האירועים, ניתן לתכנן את האירוע בצורה הטובה ביותר. מפיק אירוע מיומן ומקצועי יקשיב והיה ער ודרוך לשינויים במהלך האירוע, הוא ייתן עצות ואף יפעל בשטח מתוך אחריות רבה. כמו כן, הוא ישיג יזיל לכם את עלויות האירוע עקב קשרים הדוקים עם ספקי השירותים על מנת שתקבלו מחיר נוח וזול.

  למה חשוב לתכן את האירוע כמה חודשים מראש?

  תכנון של האירוע כמה חודשים מראש יעזור לכם להרים אירוע איכותי ומקצועי ללא תקלות, כך שכל הפרטים הקטנים ביותר יענו. ככל שנתכנן כמה חודשים מראש את האירוע כולל הלוקשיין וההפעלה באירוע, כך נגיע מוכנים ליום האירוע והאירוע יעבור בצורה הטובה ביותר ללא תקלות מיותרות. אך על מנת שכל זה יקרה בפועל, חשוב שהחברה שלכם תהיה מקצועית ואמינה עם ניסיון רב בתחום הפקות אירועים כולל הפקת אירועי חברה. ההפקה צריכה להיות מעניינת, מהנה ומיוחדת על מנת ליצור עניין ורושם אצל הלקוחות. אם תקפידו לעשות זאת מבעוד מאוד הרווחתם אירוע מתוקשר וטוב שייזכר שנים רבות. מעבר לאירוע עצמו, הפקת אירועי חברה נועדה למתג את החברה כחברה מקצוענית ויוקרתית שכדאי לעבוד איתה. לכן בערב האירוע אסור שיקרו תקלות שבולטות לעין, ובמקרה שקורת תקלה במערכת ההגברה למשל יש לטפל בה בהקדם, בלי שהמוזמנים ישימו לב לכך.

  עוד שירותים מעניינים:

  ימי גיבוש לעובדים

  הפקת אירועיים עסקיים

  Call Now Button