צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

אין ספק בכך שבשנים האחרונות ימי כיף לעובדים הפכו לשגרה ולעניין נפוץ מאוד במקומות עבודה רבים. היום כמעט כל מקום עבודה מארגן לפחות יום או יומיים כאלו בשנה בכדי להוציא את העובדים משגרת היום יום, לאפשר להם להתחבר טוב יותר אחד לשני, להיות מרוצים יותר ממקום העבודה שלהם וליהנות באופן הטוב ביותר מהיום הזה. אם גם אתם רוצים להפיק יום שכזה לעובדי החברה שלכם, בוודאי שאלת התאריך הינה שאלה שמעסיקה אתכם מאוד.

חשוב שתדעו כי ההחלטה על התאריך בו תקיימו ימי גיבוש לעובדים שלכם היא לא רק החלטה הקשורה בנוחות שלכם, מדובר בהחלטה שיכולה להשפיע על היום כולו ועל ההנאה של האורחים ממנו, ולכן חשוב לקבל את ההחלטה הזו מתוך מחשבה שקולה ונכונה.

 

חשבו על מזג האוויר

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבחון כאשר בוחרים תאריך לקיים בו ימי כיף לעובדים או נופש חברה הינו מזג האוויר. חשוב מאוד לבחור יום בו העובדים שלכם יוכלו ליהנות מהטיול, והוא לא ייהרס בגלל גשם זלעפות וקור, או הפוך – בגלל חום כבד מאוד. לכן בדקו מראש את מזג האוויר הצפוי בתאריכים השונים וודאו כי אתם בוחרים בתאריך הנמצא בתקופה בה מזג האוויר נוח. כמובן, אם יהיה שינוי ברגע האחרון לא יהיה לכם מה לעשות מול זה, אך אם תבחרו ביום שאינו נמצא קרוב מידי לחורף, ואינו בשיא הקיץ, הסיכוי לכך שיתרחשו השינויים הללו יהיה קטן מאוד.

 

אל תקחו לעובדים ימי חופש או ימים מיוחדים!

אל תנסו להתחכם ולתכננן ימי כיף לעובדים לימים של חופשות כמו יום העצמאות, או ימי חג כמו חול המועד סוכות ופסח. ימי כיף לעובדים חשוב לתכנן על יום עבודה רגיל. כן, אולי החברה שלכם תחמיץ יום עבודה אחד, אך ביום הזה תעניקו לעובדים מצב רוח וכוחות מחודשים והם ימלאו את החסר כבר ביום שלמחרת. אם אתם לא רוצים להתחיל את יום הכיף במרמור וחוסר מצב רוח מצד העובדים, אל תקחו להם ימים בהם הם מתכננים לבלות עם המשפחה או החברים.

לחצו כאן ותחזרו לעמוד הבית

לחצו כאן הפקת אירועים עסקיים

Call Now Button