צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

ארגון ימי הכיף לעובדים נועדו לנתק את העובדים משגרת העבודה. מחקרים רבים שנערכו בתחום מלמדים כי ניתוק פסיכולוגי של העובדים ממקום העבודה ויציאה ליום של כיף והתרעננות מחזקת את המחויבות של העובדים ומגבירה את תפוקת העבודה במפעל או בכל ארגון. תוצאות המחקר מוכיחות כי ארגון אשר יודע לפנק את העובדים, להוקיר אותם על עבודתם ותרומתם לארגון וליצור אווירה חמה ומלוכדת נהנה מביצועים ותוצאות טובות יותר בעבודה.

ארגון ימי כיף לעובדים  – 5 דברים שחשוב לדעת

מסקר שערך ארגון אול ג'וב בין עובדים רבים על הגורמים לשביעות רצון בעבודה עולה כי במקום הראשון נמצא גובה השכר החודשי שהם משתכרים ובמקום השלישי האווירה בעבודה והיחס של הדרג הניהולי אל העובדים הפחות בכירים. מחקרים נוספים מלמדים כי העלאת המשכורת מעל רף מסוים אינה מעלה את המוטיבציה של העובדים, אך אווירה חברתית, השקעה בעובדים ובילויים משותפים מעניקים הרגשת שייכות ומעלים את המוטיבציה של העובדים.

מנהלים רבים המעסיקים מספר גדול של עובדים אינם יכולים להעלות את השכר של כל העובדים כדי להביא לשביעות רצון, אך הם יכולים בהחלט לארגן ימי כיף לעובדים, ימים שיתרמו לאווירת גיבוש, להרגשה משפחתית ויעלו את המוטיבציה של העובדים לתרום למקום העבודה שלהם.


אולי יעניין אותך: הפקת אירועי חברה


גם מי שעובד בעבודה מעניינת ורבת אתגר, מרגיש שחיקה לאחר מספר שנים של עבודה. כדי למנוע את שחיקת העובדים חשוב לנתק אותם אחת לשנה, לפחות, מהשגרה הסיזיפית ולהוציא אותם ליום כיף והתרעננות.

ימי כיף מצליחים לחבר בין הדרגים הבכרים בחברה או בארגון לבין הדרגים הנמוכים יותר. האווירה החמה והמשפחתית הנוצרת בימי הכיף מפילה את המחיצות ופותחת את הלבבות. ביום כזה יוכל העובדים להכיר את המנהלים מנקודות מבט שונות מאשר בשגרת העבודה ולהפך. לא אחת יגלו המנהלים בעובדים, דווקא ביום הכיף הבלתי פורמלי, תכונות וכישורים חדשים שיוכלו לתרום גם בימי השגרה בעבודה.

כדי לארגן נכון את יום הכיף יש לברר את הצרכים, את הגילאים ואת האופי הייחודי של העובדים. יש עובדים שלהם יתאימו טיולים בחיק הטבע, יש עובדים שייהנו מביקור בתערוכה מקצועית מרשימה או מהרצאה מרתקת, יש שייהנו מביקור בתיאטרון או בהליכה מאורגנת למשחק כדורגל או מבילוי מפנק בספא, במרחצאות ועוד.

אתם לא צריכים לשבור את הראש ולהשקיע זמן יקר בארגון ימי כיף לעובדים. אנו בחברת צ'ילי הפקות נשמח לעשות זאת עבורכם. ארגנו ימי גיבוש לעובדים מוצלחים לאינספור חברות וארגונים, נדע לארגן גם לכם!


קראו עוד על:

ערב גיבוש חברה

5 רעיונות לפעילות חווייתית מסעירה

Call Now Button