צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

ברב מקומות העבודה ישנה מסורת של יום כיף אחת לכמה חודשים במהלכו העובדים שוכחים לכמה שעות מהעבודה, עוזבים את מסך המחשב והמקלדת, נוטשים את פסי היצור ויוצאים אל חיק הטבע או לכל מקום אחר שעשוי לספק להם את תחושת השחרור הנדרשת. אין זה משנה אם מדובר על חברה גדולה של מאות עובדים או משרד קטן של כמה עשרות, תמיד ניתן להפיק תועלת מיום כיף ועל כן לא כדאי לוותר עליו.

כאשר אנו מדברים על ימי כיף ישנן אפשרויות רבות שיכולות לבוא בחשבון. היות וקיים מגוון של אפשרויות אז כדאי לברר את הסוגיה באופן מסודר ולא למהר לשום מקום. את יום הכיף מומלץ לקבוע הרבה זמן מראש כך שלא תגיעו למצב של התפשרות על מקום זה או אחר. בעונת הקיץ עלול להיווצר לחץ שכן הביקוש לאטרקציות שונות יהיה הרבה יותר גבוה מהרגיל.

אילו אפשרויות קיימות

ישנם סוגים רבים של ימי כיף לעובדים ולא תמיד קל להבחין בין האפשרויות שעשויות להיות דומות. על כן כדאי לבצע את החיפוש בראש שקט ותמיד לבדוק המלצות לגבי כל מקום:

  • אם מדובר על קבוצה גדולה של עובדים אז אפשר לחלק את יום הכיף לשני ימים ולקחת בכל פעם קבוצה של עובדים. גם אם מדובר על מפעל שאי אפשר להשאיר אותו ללא עובדים ניתן לפתור כך את הבעיה.
  • ימי כיף כשמם כן הם אמורים להיות כיפיים ולכן כדאי להגיע למכנה המשותף הרחב ביותר כך שכלל העובדים ייהנו מהפעילות המוצעת. אמנם תמיד יהיו עובדים שלא יהיו מרוצים אך גם על כך ניתן להתגבר ולדרבן אותם לקחת חלק בפעילות.
  • יש לקחת בחשבון גם את גיל העובדים כך שהפעילות תתאים להם ולא תעמיד אותם בסכנה כל שהיא.
  • ישנם מקומות שמאפשרים לעובדים להגיע עם המשפחות שלהם ליום הכיף. זוהי הזדמנות מצוינת להכיר את מי שעומד מאחורי העובדים וליצור קשרים חדשים.

איך להתכונן ליום כיף בצורה נכונה

כל פעילות היא שונה ועל כן יש להגיע אליה מוכנים מראש. אם מדובר על פעילות שכוללת רחצה או הירטבות מסוג כל שהוא כדאי ליידע את העובדים בסוג הביגוד שמומלץ להביא. ימי כיף יכולים להיות גם יציאה להצגה או סרט שמשולבת בארוחה טעימה. אם  מדובר במסעדה אז רצוי לשכור אותה באופן פרטי לערב ולוודא שהיא מגישה תפריט שמתאים לכל העובדים כולל אלו ששומרים על כשרות אז אולי צריך לדאוג לקייטרינג בשרי מהדרין לכל מי ששומר כשרות.

אולי יעניין אותך:

לאן ניסע ביום גיבוש?

ימי כיף לקבוצות

Call Now Button