צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

ימי גיבוש לעובדים הוא נושא בעל חשיבות עליונה בכל מקום עבודה. אך כאשר מגוון העובדים כולל חילוניים וגם חרדים, ההנהלה מעוניינת לקרב בין העולמות וליצור מצבים שבהם הם יכירו טוב יותר זה את זה ואת העולם של כל אחד מהם.

היכרות בין העובדים

במקומות עבודה גדולים כל אדם מבצע את תפקידו במחלקה שלו ולכן לא תמיד יש אינטראקציה בין העובדים השונים. ימי גיבוש הם ימים נינוחים שבהם מניחים את העבודה בצד ליום אחד ונהנים מהאופציות של אטרקציות לחרדים שהעבודה תיאמה עבור כולם. כדי שהחרדים ירגישו את החום של הנהלת החברה ושל העובדים, מתאמים טיולים למקומות שלבטח יעניינו אותם.

טיולים לעובדים החרדים

האפשרויות המוצלחות ביותר אשר מתואמות על ידי צ'ילי הפקות הן טיולים למקומות שהם אתרים היסטוריים מרתקים, קברי צדיקים או הגעה אל אתרי מורשת. בכל פעם שיוצרים ליום גיבוש כל העובדים, מתכננים כיוון נסיעה אחר. פעם נוסעים אל אטרקציות לחרדים בעתיקות בית שאן, בפעם אחרת עולים עם הרכבל אל פסגת המצדה, סמטאות צפת ובתי הכנסת העתיקים הם תמיד יעד מבוקש וכל אחד ישמח לבקר שוב ושוב בכותל המערבי בירושלים.

בכל אחד מהטיולים הללו מבקרים בכמה מקומות מעניינים, שומעים מהמדריך סיפורים מסקרנים שרוב העובדים לא ידעו ולכן החוויה היא עוצמתית וכולם נהנים מאד מהיום המוצלח.

פעילות מחשבתית מאתגרת של כל העובדים

אטרקציות לחרדים הן משחקים בסגנון המרוץ למיליון או חפש את המטמון שמארגן הצוות של צ'ילי הפקות. העובדים מתחלקים לכמה קבוצות מעורבות וכל אחת מהקבוצות מקבלת משימות בזו אחר זו אשר קשורות לניווט, לשאלות טריוויה וחידות מתוחכמות בנושאים שדרוש בהם ידע רב. כל אחד מהמשתתפים עושה כל שניתן כדי להצליח בכל אחת מהשאלות, החידות ומשימות הניווט כדי לזכות במקום הראשון.

בתחרויות מסוג זה אין שוני בין החרדים לחילונים כולם עושים יד אחת ואין כל הבדלים ביניהם. זו בדיוק המטרה של צ'ילי הפקות, לשבור את החומות ולאפשר לכל אחד מהם לפעול באופן ענייני על פי היכולות שלו.

טיולים בשטח

אטרקציות לחרדים  או יום כיף לחרדים קשורות גם באתגרים ובפעולות אקסטרים. כך הם מגיעים לצוקים שיש לטפס עליהם לאחר שמחברים לכל אחד מהם רתמות בטיחות, לחלופין הם יכולים גם לרדת בסנפלינג ממקומות קומות כמו ממערת קשת בצפון, או לרדת בקפיצת בנג'י מהר גבוה ולהגיע לשטח יפהפה אשר מוקף בשדות.

סיורים קולינריים

במסגרת הטיולים אפשר לשלב סיורים קולינריים שמארגן הצוות של צ'ילי הפקות בערים שונות. כאשר נוסעים לכותל המערבי משלבים גם סיור בשוק מחניודה הכולל טעימות מהמאכלים האותנטיים, ליהנות מהניחוחות באוויר ומהישיבה לארוחת צהרים נפלאה במסעדה כשרה כדי ליהנות הן מהמטעמים המוגשים והן מהשיחה הקולחת עם הקולגה שיושב לידך כדי להכיר אותו לעומק.

המפגשים הללו בין העובדים קורים באוטובוס בדרך אל אטרקציות לחרדים ונמשכים תוך שיתוף פעולה מהודק לאורך כל הימים הנפלאים יחד.

אם אתם מעוניינים לתאם יום גיבוש לעובדים, נשמח מאד לסייע לכם.

אולי יעניין אותך אטרקציות לחרדים בירושלים

Call Now Button