צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

אין כמו לבקר בירושלים, עובדים חרדים, דתיים וחילוניים ישמחו תמיד להגיע לעיר היפהפייה והקדושה. לכן אנשי צ'ילי הפקות מתאמים מראש מסלול נחמד ברחבי העיר.

אטרקציות לחרדים בירושלים

אין ספק שאחד היעדים החשובים במסלול הוא ביקור בכותל המערבי ולכן נציגי צ'ילי הפקות מתאמים את המסלול וכוללים בו יעד חשוב זה. אטרקציות לחרדים בירושלים כוללות ארוחת בוקר כשרה באחד מהיישובים בהרי ירושלים. שם יושבים במרפסת מול הנוף הפסטורלי ונהנים מהאוויר הצח שמאפיין את ירושלים. לאחר מכן נוסעים לטיילת ארמון הנציב ושם שוכרים סאגווי לכל העובדים. עובדי צ'ילי הפקות תיאמו את כמות הכלים וגם הגעה של מדריך שידריך אותם כיצד לנהוג בכלי תחבורה זה. לאחר שהעובדים מתאמנים קצת, הם יוצאים לדרך ונהנים מנופיה הקסומים של ירושלים. לאחר טיול של כשעה הם שבים לאוטובוס, עייפים אך מאד מרוצים.

הגעה לכותל המערבי

כל הדרך לכותל העובדים מתמוגגים משמחה, הם מתרגשים ושרים בקולי קולות. מבחינתם אטרקציות לחרדים בירושלים היא פסגת השאיפות והכותל הוא גולת הכותרת. הם מקבלים זמן תפילה ליד אבני הכותל, כל העובדים נהנים לשאת תפילה, לגעת באבנים ולשים פתק בחריצים בין האבנים. בתום התפילה הם יורדים עם המדריך אל מנהרות הכותל.

מדובר בסיור מרתק מאד שתואם על ידי אנשי צ'ילי הפקות, שם הם רואים את כל הממצאים הארכיאולוגים ומבינים את קו החשיבה של ההיסטוריונים שהבינו את אורח החיים בירושלים לפני אלפי שנים. מדובר במידע מסקרן ביותר ובסופו של הטיול העובדים מרוצים מאד שסיור זה נכלל בין האופציות של אטרקציות לחרדים בירושלים.

אקווריום בירושלים

בירושלים אפשר לבקר באקווריום ענק שיש בו אלפי דגים בגדלים שונים ובצבעים מרהיבים, קיפודי ים, צבי ים ועוד המון בעלי חיים ימיים. ההגעה למקום זה במסגרת אטרקציות לחרדים בירושלים היא מופלאה. עד שלא רואים את גודלם העצום של הדגים השונים, לא מבינים עד כמה הם עצומים. כולם נעים במים, קבוצות או כיחידים, כך שבכל דקה המראה הוא אחר ויוצא דופן.

בסמוך לאקווריום הענקי מארגנים אנשי צ'ילי הפקות סיור גם בגן החיות התנכ"י וזאת לאור העובדה שיש שם בעלי חיים רבים אשר מוזכרים בתנ"ך והזנים הללו שרדו עד עתה.

משחקים מאתגרים בירושלים

אחת האפשרויות המעניינות של אטרקציות לחרדים בירושלים היא הגעה אל אחד היערות בעיר או בקרבתה וזאת לטובת משחק מסוג המרוץ למיליון, חפש את המטמון, משחקי קופסה גדולים ועוד. העובדים מתחלקים לקבוצות מעורבות והמטרה של כל קבוצה היא להגיע למקום הראשון כדי לזכות בפרס הייחודי שמוצע לעובדים.

יש משחקים שבהם יש לנווט ולהגיע ליעד, משחקים אחרים שבהם צריכים לצבור נקודות ואחרים שבהם מחפשים את האוצר. כל אחד מהמשחקים הוא מאתגר ויוצר שיתוף פעולה פורה בין כל העובדים למען מטרה אחת.

מעוניינים לתאם יום גיבוש לעובדים שלכם? השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשמח לתאם מועד ומיקום.

קראו עוד על יום כיף לחרדים

Call Now Button