צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

לכאורה, ישנן המון סיבות למה לא להוציא את העובדים ליום גיבוש: ראשית, החברה נכנסת להוצאות גדולות על ארגון היום – נסיעות, אוכל וכל הבילויים. שנית, החברה מפסידה שעות עבודה רבות שגם הן שוות כסף. שלישית, אם נתחיל לפנק אותם הם יתעצלו וידרשו עוד ועוד. ואולם מניסיון עולה שדווקא ימי גיבוש כאלה נצרכים מאוד ותורמים תרומה עצומה שלא תסולא בפז.


רוצים שנארגן ימי גיבוש לקבוצות עובדים מוצלח במיוחד? דברו איתנו עכשיו:


  1. העובדים יכירו טוב יותר זה את זה

  על רקע ההקשר הארגוני ייווצרו חיבורים בין אישיים חדשים. העובדים יכירו זה את זה מזוויות חדשות,וכשיחזרו לעבודה יהיה ביניהםיותר אמון. האווירה תהיה חופשית ולא חשדנית ומתחים מיותרים יוסרו. עקב כך רמת שיתוף הפעולה בין העובדים השונים תעלה, הם יפרו זה את זה,ובסופו של דבר כל אלו יובילו לשפור הביצועיים העסקיים.

  1. העובדים והמעסיקים יכירו טוב יותר

  ביום גיבוש המחיצות נופלות ודעות קדומות משתנות. בעקבות כך העובדים יכירו את המעסיקים שלהם ממבט אחר, וכן להיפך. העובדים יראו שהבוס הטרוד הוא גם בן אדם, והוא אפילו יודע לפרגן ולהוקיר להם טובה על ההשקעה שלהם. גם המנהלים יראו את העובדים מזווית אחרת, ויכירו את הצד החברותי והאנושי שבהם. בעתיד יוכל העובדים ביתר קלות לבוא אל הבוס אם תהיה להם בעיה כלשהי, וגם הוא לא יהסס לפנות אליהם בעת הצורך.

  1. ימי גיבוש משפרים את איכות העבודה

  על הארגון לעשות הכול כדי לשמור על העובדים שלו כיהם אחד המשאבים החשובים ביותר שלו.ימי גיבוש לקבוצות עובדים היא אחת הדרכים המצוינות לשפר את איכות העובדים.כעת כבר די ברור מדוע המון מקומות עבודה משקיעים מאמצים רבים בתגמול אנשיהם. השקעה כזאת נותנת את הפירות הנדרשים, ומהר. רמת האמון של העובדים במעסיקים עולה, והם הופכים לעובדים נאמנים ומסורים.בנוסף, העובדים מתרעננים ומחליפים כוח. יום כזה "שובר שגרה" מנקה את הראש, פורק לחצים ונותן כוח לשוב אחר כך לעבודה במשנה מרץ.

  1. קרנו של הארגון תעלה בשוק העבודה

  הידעתם? הפקת פעילות גיבוש לקבוצות עובדים היא חלקמחתירה להשגת מטרות הארגון.ארגונים שיודעים לתכנן וליישם אסטרטגיה אפקטיבית של משאבי אנוש, מצליחים להגיעגבוה בסולם מקומות העבודה האטרקטיביים בשוק. הם מצליחים למשוך עובדים איכותיים,מהטובים שיש, ולהחזיק בהם לאורך זמן, ואף לתמיד.כל זה תלוי כמובן בהתנהלות נכונה. חלק מהתנהלות כזאת הוא הפקות אירועים הלוקחים בחשבון את כל ההיבטים הלוגיסטיים ומרימים אירוע ברמה גבוהה. 

  1. מה כדאי לעשות ביום גיבוש לקבוצות עובדים?

  ממחקרים עולה כי ימי גיבוש בסגנון "בטן גב" איבדו את ערכם ואין בהם שום תועלת, לא לעובדים ולא לארגון. גם ימי גיבוש שכל עניינם הוא העברת ידע מקצועי והדרכה אינם המטרה. במצב זה תפספסו את הפן החברתי וגם הארגון יפסיד מכך. התוכנית צריכה לשלב פעילות מקצועית וחינוכית לצד פעילות כיפית והיתולית.לכן בראש ובראשונה יש להגדיר מטרות. אחר כך יש להשקיע מאמץ ולהיעזר בגורמים מקצועיים שיתכננו יום איכותי שיענה על המטרות שהוצבו.


  עוד כתבה על ערב גיבוש לעובדים הוא המפתח לחיוכים רבים

  Call Now Button