צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

למה לקיים פעילות גיבוש?

כדי שהחברה שלכם תפעל בתפוקה גבוהה אתם צריכים לשאוף שהעובדים יהיו מרוצים ומגובשים. אחת הדרכים לכך היא להוציא אותם מידי פעם לפעילות שוברת שגרה בשעות היום או בערב. זוהי דרך פשוטה שבה המעסיק מביע את הערכתו לעובדיו, מפנק אותם, גורם להם להכיר טוב יותר זה את זה, ומביא אותם למחרת לעבודה רעננים ומלאי אנרגיות. לכן שווה להשקיע משאבים ומחשבה רבה במטרה זו ולבנות תוכנית יוצאת דופן ומעניינת.


רוצים שנבנה לכם יום גיבוש מוצלח במיוחד? דברו איתנו עכשיו:


  1. סדנת בישול קלאסית

  סדנאות הבישול מבוססות על רשימת מתכונים מובנית מראש, בהתאם לסגנון המטבח שלכם או תחום הבישול שאתם בוחרים. בסדנאות בישול אתם משיגים שתי מטרות: השתתפות מלאה של כל האנשים בהכנת האוכל ובבישולו, לצד הנאה קולינארית פרי עמלכם בסיום המשימה. בסדנאות בישול ניתנת לרוב רשימת מתכונים שמותאמת לכל קבוצה, וכל אחד מהנוכחים מכין בעצמו כמה מנות. המנות כוללות 8-5 סוגי מנות עיקריות וגם קינוחים.

  1. סיור קולינארי

  נוסף על סדנת בישול או בנפרד ניתן לערוך סיור חוויתי בליווי מדריך שבו יבקרו המשתתפים בשווקים שונים, על פי נוחיותכם, ישמעו סיפורים אותנטיים מהרוכלים ויטעמו ממה שיש להם להציע בדוכנים השונים.

  1. משחקי גיבוש

  המשחק הוא דרך מעולה להתנתק מהרשמיות המאפיינת את האווירה היום-יומית בעבודה. המשחקים הפשוטים שאינם דורשים הכנה מרובההם פעילות גיבוש לעובדים המאפשרת לעובדים להכיר מעט זה את זה,ולהשתחרר. לדוגמה במשחק "מה מעצבן אותך?" יצטרכו המשתתפים לכתוב על פתקים מה מעצבן אותם, מה הם רוצים ללמוד ומה מצחיק אותם, וחבריהם יצטרכו לנחש  מי לדעתם כתב כל פתק. במשחק אתגרי אחר יתחרו המשתתפים בביצוע משימות שונות על פי זמן. הם יצטרכו למשל להסתדר לפי גובה או לפי מקום מגוריהם מהצפון לדרום וכדומה. את המשחקים ניתן לקיים במקום העבודה אך נחמד יותר למצוא מקום המיוחד לכך. לסיום, כדאי כמובן לסיים את המפגש במגשי אירוח מפנקים ומושקעים שיוזמנו מראש.

  1. אטרקציות

  ארגון אטרקציה היא אפשרות נוספת ומגוונת ביותר לפעילות יום גיבוש לעובדים. האטרקציות בארץ רבות מאוד וכל חברה יכולה להתאים לעצמה את האטרקציה האופטימלית מבחינתה.

  טיולים: ניתן לצאת לטיולים בחיק הטבע או באתרים מובנים, בהתאם לעונה.

  סדנאות: ניתן להזמין סדנאות יצירה, סדנאות טעימה, סדנאות צחוק, סדנאות למודעות עצמית ועוד.

  תרפיה: ביקור באתרי ספא, פינוקים ומסאג'ים יעניקו לעובדים הנאה לצד פריקתלחצים.

  פעילות ספורטיבית:פיינטבול, רכיבה על אופניים, בריכה, או כל פעילות של ספורט אתגרי תעניק לכם הנאה ואדרנלין במקביל.

  1. אליפות ב-60 שניות

  זוהי תחרות מקוריתהמטילה על הקהל משימות מאתגרות שעליו לבצעב-60 שניות.פעילות הגיבוש משתפת במקביל 8 משתתפים בכל דקה.על המשתתפים לבצע משימותבזוגות תוך זמן קצוב של 60 שניות. הפעילות קלילה ומעלה חיוך על השפתיים.


  לחצו כאן להזמנת ערב גיבוש לעובדים

  Call Now Button