צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

אין דרך נפלאה יותר לצ'פר עובדים מקיום ימי גיבוש לקבוצות בפרט ולארגונים בכלל.

גיבוש הוא אירוע חברתי שנועד לחבר וללכד קבוצת אנשים לקראת המשך פעילות משותפת והוא נפוץ מאוד בחברות וארגונים גדולים.


רוצים שנארגן ימי גיבוש לקבוצות עובדים מוצלח במיוחד? דברו איתנו עכשיו:


  הדינמיקה שנוצרת בתוך הקבוצה במהלך פעילות הגיבוש יוצרת קירבה, יחסי אמון ותורמת להגברת המוטיבציה של העובדים המשתתפים. נוצרת הכרות עמוקה וטובה בין העובדים כך שהיא מאפשרת שיתוף פעולה טוב יותר במהלך העבודה השוטפת.

  לרוב ימי הגיבוש מתקיימים בחיק הטבע ועצם ההתרחקות מהעיר הרועשת וממקום העבודה הלחוץ הדורש ריסון ומשמעת עצמית, מאפשרים לקסם להתרחש. באווירה הלא רשמית הזו קורים דברים אחרים ובעלי משמעות. נוצרות הזדמנויות חדשות להכרות הדדית רגועה ומשוחררת המעלה את רמת התקשורת בין כל המשתתפים ומעניקה כלים שנשארים לאורך זמן עם העובדים, גם הרבה אחרי שיום הגיבוש הסתיים.

  ימי גיבוש לקבוצות מנהלים מאפשרת להם לתרגל מיומנויות ניהול בתנאים שלווים ורגועים, כמעט כמו בתנאי מעבדה. הן מספקות הזדמנות לעבודת צוות נטול לחץ ומעניקות ארגז כלים גדול ועשיר שיוכל בעתיד לעזור להם בניהול משברים בזמן אמת.

  ימי גיבוש לקבוצות מאפשר לחברי הצוות לשנות את שגרת היום יום שלהם ומאפשרת להם קירבה וגיבוש ועל ידי כך משתפרת יעילות הצוות והאינטראקציה השוטפת המתנהלת ביניהם בשוטף.

  כל יום גיבוש נבנה בהתאמה אישית לצרכי הארגון המבקש, בהתאמה למטרת הפעילות, לקבוצה המגיעה, לגילאים, למגדר ועוד. ניתן ממש לתפור חליפה אישית התואמת בדיוק את צרכי הארגון.

  ימי גיבוש לקבוצות מאפשרים ליצור הווי משותף, זיכרונות ותמונות שתמיד כיף לחזור ולהסתכל בהם ושהן מעלות חיוך על הפנים.

   ימי גיבוש נתפסים על ידי העובדים כהכרת תודה על המאמצים המושקעים ביום יום לטובת הארגון.

  ימי גיבוש מאפשרים לקבוצות השונות הפסקה מהעבודה השוטפת ומהשגרה היומיומית. במהלך פסק זמן זה הם יכולים להתרענן, לחדש כוחות ולמלא מצברים. הפסקה זו טומנת בחובה הרבה מאוד יתרונות עתידיים שיועילו גם לעובד עצמו, גם לקבוצה וגם כמובן לארגון שיזם את הפעילות המבורכת.

  האווירה הלא פורמלית אותה אנחנו פוגשים בטבע מאפשרת לאנשים להשתחרר ולהביא את עצמם בצורה טובה יותר.

  באם הצטרף לארגון שלכם מנהל חדש ובתחילת הדרך יש מעט "חריקות" בינו לבין מנהלים אחרים או בינו לבין צוות העובדים שלו, הפתרון המומלץ הוא לקיים יום גיבוש לקבוצה המדוברת. יום גיבוש שכזה מאפשר לצוות העובדים לצאת מאזור הנוחות שלהם, להעלות את רמת התקשורת בין חברי הקבוצה השונים ולהפוך אותם לקבוצה מנצחת שמכירה את החוזקות והחולשות של כל אחד מחבריה וביחד יוצרת הרמוניה מושלמת להשלמת משימות.

  ימי כיף וימי גיבוש (קראו בהרחבה על פעילות גיבוש) צריכים להיות חלק מהווי הקבוע של כל ארגון המכבד את עצמו. העובדה שיש משהו שכולם מחכים ומצפים לו מייצרת אווירה חברית וחמה במיוחד בתוך הארגון. ימים אלו תורמים לתחושת השייכות של העובדים לארגון ומאפשרים להם להכיר את חבריהם לעבודה בצורה מעמיקה יותר ובנוסף לשבור קצת את שגרת היום יום.


  עוד על הפקת אירועי חברה

  Call Now Button