צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

פעילויות גיבוש לעובדים הפכו למרכיב חשוב וחיוני בחיי החברות והארגונים.

בעבר היה נהוג לערוך ימי גיבוש צנועים לעובדים וכיום החברות והארגונים נדרשים לארגן ימי פעילות (קראו עוד על פעילות לצוות) מושקעים ומורכבים לעובדים גם בארץ וגם בחו"ל.

ימי גיבוש מושקעים, שעד לא מזמן היה שמורים בעיקר לעובדי הארגונים הגדולים, להם היה רווח שהצדיק ימי גיבוש מושקעים כחלק מחבילת התנאים המפנקים להם זכו העובדים, הפך בשנים האחרונות נפוץ ולמרכיב בסיסי בחבילת ההטבות שהארגון מציע לעובדיו.


גולשים נוספים התעניינו גם בערב גיבוש לעובדים


ימי גיבוש לעובדים הופכים לחלק בלתי נפרד ומשמעותי מחיי הארגון אצל חברות שרוצות להפוך את עובדי הארגון שלהם לקהילה מאוחדת שמקדמת ביחד את מטרות הארגון.

כל מי שעובד במחלקת משאבי אנוש, החל ממנהלי המחלקה דרך מנהלי הדרכה או מנהלי הרווחה משקיעים זמן רב בבדיקה וחיפוש מתמיד אחרי רעיונות חדשים, חווייתיים וייחודיים לימי גיבוש. כולם מחפשים פעילויות שישאירו חותם על העובדים, יעשירו אותם, ינעימו את הזמן וכמובן שיסייעו ויעזרו להם בעבודה.

קראו עוד על יום כיף מחלקתי

איך חברת הפקה תוכל לעזור לך?

חברות ההפקה שקמו בשנים האחרונות מציעות פתרונות התואמים את צרכי החברה והארגון. הם יודעות לתפור פתרונות ייחודיים שיתאימו לארגון והחברה כמו כפפה ליד. ניתן כמובן להוסיף או להוריד תכנים ופעילויות בכדי שיתאימו למטרות וצרכי הארגון.

אחד המרכיבים הכי חשובים שי לקחת בחשבון בעודנו מארגנים ימי גיבוש לעובדים אלו הם העדפות העובדים. בין אם הם פעילויות נטולות מאמץ או פעילויות אתגריות. חשוב לוודא שכולם נהנים מיום הגיבוש כך שהעובדים לא ירגישו שיום הגיבוש הופך לחובה וכחלק ממטלות החברה.


רוצים שנארגן לכם יום גיבוש מטורף לחברה שלכם? דברו איתנו עכשיו:


  לא תמיד העובדים מגיעים עם חיוך לעבודה. הם עובדים קשה כל השנה  ולא תמיד מצליחים לאזן בין העבודה לבין הבית. ימי גיבוש לעובדים לרוב באים כדי לשנות את שיגרת היום יום, להעלות את המורל ולהראות לעובדים שהארגון מכיר בערך עבודתם הקשה.

  ימי גיבוש מספקים אווירה כייפית ביחד עם אימון ותוצאות. מאחר והפעילות היא לא פורמלית ולרוב מתרחשת מחוץ למשרד, היא מרעננת את העובדים ומספקת להם חוויות מהנות לחשוב עליהם גם בהמשך. עבודה משותפת עם אווירה נינוחה הנוצרת במהלך ימי הגיבוש יכולה לעורר פלאים בתוך צוות.

  בנוסף, תרגילי גיבוש מאפשרים לרוב לחברי הצוות השונים להציג מיומנויות מנהיגות וניהול שנמצאות בתוכם. תרגילים המתבצעים במהלך יום גיבוש מהווים הזדמנות נפלאה לראות כיצד חברי הקבוצה מתמודדים עם אחריות וללמוד מי מהם יכולים לשמש כעתודה ניהולית בתוך הארגון.

  כיום פעילויות לחיזוק וגיבוש הצוות הפכו לחלק שגרתי מהנוף הארגוני. למרות שפעילויות אלו עולות לא מעט כסף ונשאלת השאלה האם זה שווה את המאמץ? חשוב לזכור שלגיבוש הצוות קיימת חשיבות גדולה. מחקרים מצאו שכאשר מנהלי הארגון מביעים את תודתם לעובדים, הפרודוקטיביות עולה בכ-50%.

  לסיכום, ההון האנושי בארגון הוא זה שאחראי להצלחת הארגון וחשוב מאוד לבצע ימי גיבוש והוקרה לעובדים לאורך כל השנה כדי לעודד אותם להמשך בעבודתם הטובה.

  אולי יעניין אותך רעיונות לפעילות

  Call Now Button