צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

הנהלה של חברה אשר מעוניינת לתאם יום גיבוש לעובדים נערכת לכך מראש ומתאם עם צ'ילי הפקות את המועד המתאים לעובדים ואת המסלול של היום החווייתי.

החשיבות של יום גיבוש לעובדים

ההצלחה של יום גיבוש לעובדים היא נדבך חשוב במרקם היחסים בין ההנהלה לעובדים ובין העובדים לבין העובדים האחרים. זו הסיבה שהנהלת כל חברה מייחסת לכך חשיבות רבה ומעוניינת בתיאום של יום כיף שישאיר חוויה עוצמתית לכל אחד מהעובדים.

יש עובדים שלא מכירים עובדים רבים שמשויכים למחלקות או לאתרים אחרים ולכן מאד חשוב שיכירו זה את זה באופן פיזי ולא רק בשיחות טלפוניות, במיילים ובהודעות. שיספרו זה לזה על המשפחה שלהם, היכן הם גרים, התחביבים שלהם ועוד. מאד יכול להיות שהם גרים בקרבת מקום ושהם יחליטו גם להיפגש מדי פעם אחר הצהרים או בסופי השבוע עם המשפחות, אם יש להם ילדים שבגילאים דומים. ההיכרות המעמיקה באמצעות יום גיבוש תתרום רבות גם לשיתופי הפעולה בעבודה עצמה.

אפשרויות של פעילות יצירתית

ההיצע של צ'ילי הפקות הוא עצום ואפשר לבחור בין כמה וכמה אופציות מסקרנות. אפשר לתאם טיולים קולינריים בשווקים המובילים בישראל כמו שוק לוינסקי ושוק הכרמל בתל אביב, שוק מחניודה בירושלים שווקים מעניינים בנצרת, בחיפה ובבאר שבע. בסיורים מסוג זה מכירים את הסביבה וגם נהנים מטעימות גסטרונומיות, של מבחר גדול מאד של מטעמים אשר הגיעו לשוק ממדינות שונות ברחבי העולם.

השווקים הצבעוניים, ההסברים המעמיקים, הריחות וגם הצלילים הם אחת האופציות האהובות ביותר על העובדים ולכן המדריכים של צ'ילי הפקות מבצעים זאת באופן תדיר ובהצלחה ענקית.

טיולים ברחבי ישראל

בהתאם למיקום שנבחר, לאחר הסיור בשוק ייהנו העובדים מביקורים במקומות הסמוכים לשוק. הקבוצה שהסתובבה ביום גיבוש לעובדים בתל אביב תמשיך לפלורנטין, ליפו העתיקה או לסיור באחד המוזאונים כמו מרכז שמעון פרס לשלום העוסק בחדשנות, מרכז יצחק רבין לתולדות עם ישראל או לאחד המוזאונים המרתקים הנוספים שקיימים בתל אביב.

הדגש על הפן הקולינרי

הצוות הקולינרי של צ'ילי הפקות בוחר מסעדה איכותית וייחודית שבה העובדים נהנים משעה של מנוחה לאחר כל הטיולים. בהתאם לסוג המסעדה שנבחרה, הם נהנים ממאכלים מזרחיים, אסייתיים, איטלקיים, צרפתים, יווניים ועוד. הנהלת החברה דאגה מראש להזמנה רחבת היקף ולכן העובדים טועמים מהיצע גדול במיוחד של מאכלים, מטעמים, שתייה וכמובן גם קינוחים.

לסיים את יום הגיבוש באירוע יוצא דופן

בתום פרק זה של יום גיבוש לעובדים, מחכה לעובדים הפתעה והם מגיעים להופעה של זמר או זמרת מוכרים שמופיעים עבורם, או לחלופין הם מגיעים להצגה מעולה, להופעה של סטנדאפיסט, או לכל אירוע שהוא בעל אופי תרבותי שמעניק ערך מוסף לעובדים.

בסיומה של ההופעה, העובדים יוצאים עם חיוך רחב מאוזן לאוזן, הם נהנו מאד מהמופע התרבותי וזה הזמן לחזור לאוטובוס שיסיע אותם בחזרה למקום האיסוף, אחרי יום מלא בפעילות נהדרת.

אולי יעניין אותך יום כיף לדתיים

Call Now Button