צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

נופש חברה מהווה את אחת מהדרכים של עובדי מקום העבודה שלכם לקחת פסק זמן מהעבודה, לנוח ולאגור כוחות לימי המחר העמוסים. הדבר יכול להיות משולב עם יום גיבוש לעובדים בבריכה, ועוד מגוון פעילויות גיבוש לכם ולעובדיכם. בין אם אתם מנהלי החברה או יו"רי הוועד במקום העבודה, מומלץ שתדחפו כמה שיותר לפעילויות מן הסוג הזה בשביל להראות שמקום העבודה יכול להיות שונה ממה שחושבים, והעובדים ייהנו ממגוון פעילויות מספקות ומענגות.

נופש חברה – התכנון הראשוני

ניתן לארגן נופש חברה בן יום אחד או בן כמה ימים. ניתן לארגנו על בסיס פעילויות LOW TECH עצמאיות בלבד, כמו בילוי בבריכה או בחוף הים עם המשפחה, וניתן לשלב בו גם יום כיף לעובדים בספא או בבריכה, בשילוב פעילויות גיבוש מלכדות ומשותפות לכולם. על פי רוב, אך לא תמיד, נופש חברה הוא בהשתתפות משפחות העובדים, ולא רק העובדים לבדם.

תכנים מומלצים בנופש חברה

זמן פנוי בכנרת, יציאה לפארקים יוקרתיים בחופי הים המוכרזים של האגם, תכנון יום כיף לעובדים בספא, וכן הוצאת פעילויות אקטיביות הלכה למעשה, כמו למשל יום גיבוש לעובדים בבריכה עם אטרקציות ספורט ותחרות במים. תכנים אלה משלבים בחובם גם עצמאות לכל עובד וגם רגעים של גיבוש פר אקסלנס עם עמיתיו לעבודה.


רוצים לפנק את העובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו:


    כיצד מומלץ לסגור סופית נופש חברה

    יש לשריין תאריך ודאי בו חברת הפקת האירועים תוכל לתת לכם שירות, לקבוע תקציב שיהיה ראלי לאותו בית עסק, ובמסגרתו לבחור בפעילויות בוטיק שניתן לתרגם לגיבושונים ונופשונים לעובדי החברה. נופש חברה אשר תפור לפי המידות והרצונות שלכם הוא הנופש שאתם צריכים במקום העבודה או בוועד. מה שכן, חשוב לא לקבל לבד החלטות אלא לשתף כמה שיותר עובדים ומנהלים אחרים שעובדים לצדכם. רק כך תוכלו להגיע יחדיו להסכמה מלאה אודות טיבו של האירוע והאטרקטיביות שבו. רק כך תוכלו להגיע להחלטה טובה שתאפשר לכל אחד  ואחת מכם ליהנות מיום הגיבוש המיוחל. האם זה עורך זמן? בהחלט, אך התוצאה, בסופו של יום, טובה יותר ומספקת עובדים ומנהלים רבים יותר, מה שיתרום להצלחה של יום הגיבוש או נופש החברה.

    Call Now Button