צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

כל עבודה באשר היא, מלווה בשחיקה ועייפות החומר ולכן ימים בהם מתקיימת פעילות גיבוש מהווים הזדמנות לשבירת שיגרה ולהעלאת החיוך חזרה על פניהם של העובדים כשיוצאים מהמשרד ומשנים אווירה לבלתי פורמלית ומשוחררת. בפעילויות גיבוש ניתן להעמיק הכרויות בין עובדים שלא תמיד מכירים ביום יום ולא מכירים את עבודת חבריהם לארגון.

פעילות הגיבוש חייבת להיות חלק משגרת הארגון ועל ידי כך היא מטפחת את תרבות החברה. מה שמבדיל בין חברה מצוינת לחברה טובה הוא הגיבוש שלה סביב ערכים שמאחדים את העובדים וגורמים לסינרגיה מלאה.

יש ארגונים שבוחרים בפעילות גיבוש מאתגרת ומשתדלים להתאים צ'ופרים מעניינים שיהלמו את הכישורים ותחומי העניין של העובדים שלהם כמו לדוגמא חדר בריחה. במסגרת פעילות הגיבוש המשתתפים נדרשים לעבוד בצוות בצורה אפקטיבית ולחשוב מהר בכדי לקבל החלטות נכונות.


רוצים שנארגן לכם פעילות גיבוש מגניבה? דברו איתנו עכשיו:


  כשאנחנו עוסקים בפעילויות אשר שוברות שגרה אנחנו מעבירים מסר שההנאה מהדרך חשובה לפחת כמו מההגעה ליעד. על ידי פעילות גיבוש אנחנו מאפשרים לצוות לבנות קשרים עם עובדים אחרים בארגון, שמלכדים אותם יותר סביב המטרות של החברה.

  על מנת לחזק את הקשר בין העובדים למקום העבודה ועל מנת לשמור על המוטיבציה שלהם ובעיקר כדי לאפשר להם זמן הכרות בינם לבין עצמם במיוחד בסיטואציות שונות מאלו שקורות במשרד, צריך לשבור שגרה, לאפשר להם לצאת החוצה ולעסוק בפעילות מיוחדת שלא נהוג לבצע בשעות העבודה ועל ידי כך הם מצליחים ליצור חוויות חדשות.

  בשנים האחרונות הארגונים שמים דגש רב על רווחתו של העובד בכדי שיהיה לו נוח ונעים לבצע את עבודתו במקום העבודה, לתת את ההרגשה שהמנהלים בארגון עומדים לרשותו באם יזדקק. פעילות גיבוש מחוץ למשרד מאפשרים תקשורת שונה ובלתי אמצעית בין העובדים למנהלים. משהו שלא יכול לקרות בשעות העבודה.

  על ידי פעילות הגיבוש הצוותים מתקרבים ומתחברים. כאשר אנחנו מרגישים שאנחנו נמצאים בסביבת חברים, דילמות קטנות שצצות במהלך העבודה נפתרות בקלות יחסית. נעים לנו יותר לעבוד בחברת קולגות שאנחנו מכירים את התחביבים שלהם, מדברים איתם וחולקים איתם נושאים מלבד ענייני עבודה ושאנחנו גם מכירים את בני הזוג והילדים שלהם.


  גולשים נוספים התעניינו גם 10 רעיונות ליום כיף לחברות


  המון פעמים עולה השאלה עם להזמין לפעילות הגיבוש גם את בני הזוג. זה מאוד תלוי במטרות אליהן החברה מכוונת להשיג מפעילות הגיבוש רק שיש לזכור כי בני ובנות זוג גורמים לפעילות להיות אחרת לגמרי במהותה.

  מאוד חשוב לא לפעיל לחץ סמוי או גלוי על עובדים שלא מעוניינים להשתתף בפעילויות הגיבוש הנערכות מחוץ לשעות העבודה. מומלץ לבדוק מדוע קיימת התנגדות להשתתף. חשוב להדגיש בפני העובד כי אין זה ישפיע על הדרך בה העובד נתפס בעיני המנהלים שלו והארגון. בנוסף אם חלק משמעותי מצוות  העובדים אינו מתלהב ואינו מעוניין לשתף פעולה ראוי לשקול את כל פעילות הגיבוש מההתחלה.

  לסיכום, תכנון פעילויות של ימי גיבוש לעובדים יכולה לסייע לבנות ארגון יציב וחזק יותר ושהעובדים רואים בו את עמיתיהם לעבודה כחברים ולא רק קולגות לעבודה.

  Call Now Button