צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

שעות העבודה הארוכות והמרובות בישראל מביאות לשחיקה גבוהה מאוד של העובדים ופוגמת ביעילות וביכולת שלהם להמשיך ולספק את התוצאות הנדרשות עבור הארגון. מידי שנה העבודה בארגונים הגדולים הופכת להיות תובענית יותר ויותר כדי להתמודד עם חברות מתחרות בארץ ובעולם מה שמביא לריבוי משימות, לחץ רב, דרישה לעמידה ביעדים מורכבים ושעות עבודה ארוכות. כשהעובדים עוסקים בעבודה תחת לחץ לא נוצרת תקשורת אמיתית ומהנה בינם לבין העובדים האחרים.

על מנת למנוע שחיקה זו נהוג לקיים פעילויות גיבוש באריום כגונים לפחות פעם בשנה. פעילות הגיבוש מאפשרת לעובדים לשנות את שגרת היום יום, לצאת מאזור הנוחות שלהם, ונוצרת אינטראקציה מעמיקה יותר בין המנהלים לעובדים.

במהלך פעילות הגיבוש נוצרת דינמיקה מיוחדת שמעלה את רמת התקשורת בין כל העובדים וישנם לא מעט כלים אותם מקבלים העובדים במהלך פעילות הגיבוש, שנשארת איתם גם אחרי שיום הגיבוש הסתיים ומביאה לעליה בפריון העבודה.


רוצים שנארגן פעילות גיבוש מגניבה? דברו איתנו עכשיו:


  מאחר ופעילויות הגיבוש נערכות לרוב רחוק ממקום העבודה ובאווירה בלתי פורמלית, מרשים לעצמם העובדים לקלף מעליהם מסיכות וקליפות שלא היו מרשים לעצמם להסיר בחיי היום יום.

  בפעילויות גיבוש ניתן להבחין כיצד קשרים רופפים שהיו במקום העבודה הולכים ומתחזקים. העובדים לומדים להכיר אחד את השני לעומק ומאפשרים לעצמם חיבורים מסוג אחר. החברויות שנוצרות תוך כדי הפעילות והמשחקים ביום הגיבוש מעניקות מימד חדש לקשרים הבינאישיים שקיימים בקבוצה. גם חברויות וותיקות של שנים, מתגברות ומתעצמות ומשפיעות על חדוות העבודה והאווירה החיובית במשרד.

  אז אילו יתרונות נוכל לקבל מפעילות גיבוש שנקיים?

  • הנאה–באמצעות שבירת השגרה ניתן להתרענן, ליצור חוויות חדשות וזיכרונות נהדרים מה שיאפשר לחזור לפעילות השגרתית חזקים ורעננים יותר.
  • עבודת צוות– בעזרת פעילויות ומשחקים ספציפיים ניתן לשפר את עבודת הצוות של חברי הקבוצה.
  • תקשורת– במסגרת פעילות הגיבוש הקבוצה נדרשת לתקשורת שוטפת וחיובית על מנת לבצע את המשימות בהצלחה.
  • יכולת מנהיגות– המשימות שהקבוצות נדרשות לבצע מוציאות תכונות אופי מכל המשתתפים ולרוב נוכל לגלות את המנהיגים שבקבוצה לוקחים על עצמם פיקוד.
  • קירבה– במהלך המשימות רמת התקשורת בין חברי הקבוצה עולה וכך נוצרת קירבה בין המשתתפים.
  • ביטחון עצמי– המשתתפים בקבוצה מצליחים להסיר את פחדיהם ולגלות כי האחרים תומכים בהם למרות גילוי החולשות שלהם מה שמעלה את הביטחון העצמי שלהם.
  • ביטחון על הקבוצה–פעילות הגיבוש מציגה למשתתפים את היכולות זה של זה ועל ידי כך לומדים לסמוך ולפתח ביטחון בקבוצה.
  • כבוד– ערכו של כל אחד מהמשתתפים נחשף במהלך פעילות הגיבוש. היכולות וגם החולשות. משתתפי הקבוצה מגלים את ערכו של האחר ועל ידי כך מתפתח כבוד הדדי.
  • מורל– פעילות הגיבוש שוברת את שגרת היום יום וכך מעלה את המורל של חברי הקבוצה למען מטרה משותפת כמו ניצחון כנגד קבוצה יריבה. מורל גבוה זה ישמר גם לאחר סיום פעילות הגיבוש. 

  על מנת להמשיך ולאפשר את התוצאות שהושגו בפעילות הגיבוש מומלץ ליצור בארגון מקום חמים ונעים בו יוכלו העובדים לצאת להפסקות ומנוחה קלה, מה שיאפשר להם להמשיך ולהיות פרודוקטיביים. ניתן לדוגמא ליצור פינת קפה נעימה עם כמה כסאות שם יוכלו העובדים להיפגש , להעביר חוויות, להתמלא באנרגיות חדשות ולחזור רעננים יותר ליום העבודה.


  אולי יעניין אותך 5 סיבות –למה לארגן ימי גיבוש לקבוצות עובדים

  Call Now Button