צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

 זו בדיוק התקופה של השנה- אחרי שהתאוששנו לגמרי מהחגים בזה אחר זה, אחרי שהספקנו לחזור לשגרה ולהתרגל אליה (ולהתמרמר עליה…) ורגע לפני שחנוכה מתחיל ואיתו הפסטיגלים – לחפש ערב גיבוש לחברות.

בישראל, כמו בישראל אנחנו חיים לפי תקופות וזו תקופה רגועה שאין בה כלום ומזג האוויר במיטבו ולאחר חנוכה מתחיל להיות כבר קר מדי ולאחר מכן מגיע פורים, פסח והלאה… ולכן זה באמת הזמן האופטימלי לערב גיבוש לחברות.


רוצים שנארגן לכם ערב גיבוש לחברה שלכם? מלאו פרטים עכשיו:


  ערב גיבוש לחברות- מה צריך לברר:

  1. תאריכים פנויים- כדאי ורצוי לא לחכות לרגע האחרון ולהזמין שבוע לפני אלא כבר מראש כשאנחנו יודעים מתי החגים מסתיימים לאפשר לעובדים קצת זמן של שגרה ואז לאחר מכן לתכנן את ערב הגיבוש.
  2. להיסגר מראש על פעילות- אתם ממש לא החברה היחידה שמזמינה ערב גיבוש לחברות בנושאים מסוימים ורוב החברות תהיינה עסוקות בכך ולכן אם יש פעילות מסוימת שאתם ממש רוצים כדאי שתירשמו אליה מראש ותסגרו איתה את הפעילות לפני כולם.
  3. קייטרינג- גם את האוכל צריך לסגור בהתאם לתאריך ולפעילות ולמיקום במיוחד אם החברה המארגנת לא מציעה את זה כחלק מהשירותים בכדי שלא תישארו בלי אוכל או שתצטרכו להתפשר על משהו שלא רציתם.
  4. מתנות לעובדים– אם אתם מתכוונים להעניק שי כלשהו לעובדים בין אם שי צנוע או מתנה מושקעת וממש שווה כדאי לברר מחירים הרבה לפני הערב, להשוות ספקים ולרכוש את המתנות מספיק זמן מראש כולל עודף בכדי שלא תישארו בלי המתנות כשיגיע הערב או שיהיו לכם חסרות כמה מתנות.
  5. אופי החברה והעובדים- יכול להיות שמתחשק לכם להזמין פעילות מסוימת אבל היא לא מתאימה לארגון- מי כמוכם מכיר את אופי החברה והעובדים בה ויודע בדיוק להתאים את הפעילות לעובדים לפי העדפות קולינריות, מגזרים דתות גילאים וכל מה שחשוב ומשפיע על בחירת הפעילות.

  מכיוון שזה לא ערב הגיבוש היחיד שהפקתם בעבר או שתפיקו בעתיד כדאי שתבררו מול חברות אחרות וארגונים מקבילים על חברות מומלצות להפקת ערב גיבוש לעובדים בחברות או מצד שני- תמליצו אתם על חברה שעבדתם איתה והיתם מרוצים משירותיה. כמו כן כמו שהתכוננתם מראש לערב הגיבוש הזה כדאי מאוד שכבר תחשבו הלאה על ערב הגיבוש הבא- בין התאריכים הבאים של החגים ושל החופשים בכדי לא להשאיר לרגע האחרון את כל הארגונים והתכנונים החשובים.

  בנוסף חשוב לזכור שאם מדובר בחברה קטנה כדאי לוודא שכולם יכולים בתאריך שנקבע ואם מדובר בחברה גדולה אי אפשר יהיה תמיד להביא את כולם בלי יוצא מן הכלל אבל אם קבעתם תאריכים מראש לדעת לא לאשר חופשים לעובדים בתאריך הזה.


  אולי יעניין אותך יום כיף לעובדים

  Call Now Button