צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

בשביל לבנות צוות מנצח לא מספיק לקיים ערב גיבוש כל כמה חודשים. בשביל לבנות צוות מנצח חייבים מנהל מוצלח, אכפתי ואחראי, שיודע מהן הדרכים לבניית צוות מנצח ומגובש. סקרנים? אספנו לכם 5 דרכים שיחד מובילות לצוות מנצח

יש כמה דרכים לבנות צוות מוצלח וטוב שמחויב לעצמו ולמקום העבודה. ערב גיבוש הוא רק אחת מהדרכים. מלבד ערב הגיבוש שלכולם נדמה שהוא המשפיע והמשמעותי, אפשר למצוא עוד 4 דרכים נוספות, ושילוב של כל ה-5 הוא שיאפשר לבנות צוות יעיל, אפקטיבי, מגובש ומחויב.

בראש ובראשונה נמצא המנהל שהוא למעשה מראה של הצוות אותו הוא מנהל. ברור שמנהל טוב הוא כזה שגם הצוות שלו מתפקד מצוין, נראה במיטבו והולך יחד לאורך זמן, באש ובמים. עכשיו נשאלת השאלה איך מצליחים ליצור צוות מגובש, מחויב ואחראי כשבעידן המודרני בו אנו מתפקדים, חיים ועובדים, תקופת ההעסקה של עובד קצרה לעיתים אף מתקופת הלימוד שלו?


רוצים שנארגן לכם ערב גיבוש לחברה שלכם? דברו איתנו עכשיו:


  סגנון נכון, הכרות מעמיקה, צוות מגובש, גמישות מחשבתית ופידבקים

  1. סגנון נכון – סגנון הניהול של המנהל והטכניקה שלו מול הצוות צריכים להיות כאלו שנכונים גם לצוות. מנהל טוב הוא מנהל שיכול ויודע לזהות את סגנון הצוות שלו וצרכיו כמו גם יכולותיו, ולהגיב לכל אלו באופן הטוב ביותר שמתאים. (קראו עוד על יום גיבוש לעובדים)
  2. הכרות מעמיקה– בין חברי הצוות חייבת להיות הכרות מעמיקה כשמדובר בהיבט המקצועי. לא מספיק שהמנהל יהיה זה אשר מכיר לעומק את כל אחד ואחד מחברי הצוות ושיטת הפרד ומשול אותה נוקטים חלק מהמנהלים יכולה להיות יעילה לפעמים, אבל רק לטווח הקצר. על מנת שצוות יעבוד טוב, חייבים חבריו להכיר זה את זה לעומק הכרות של החולשות והחוזקות של כל אחד, סגנון העבודה, הקצב האישי והתקשורת. בלי זה, גם מנהל מושלם לא יצליח להניע צוות.
  3. צוות מגובש–גיבוש זה אחד מאבני היסוד של צוות טוב. אם אתם חושבים שתחרותיות בתוך הצוות, יריבות ומתח הם שיניעו את הצוות שלכם קדימה, אתם טועים. לצוות צריכה להיות מטרה משותפת ואינטרס משותף והם יניעו אותו קדימה ובכוחות משותפים ישיגו את המטרה. אחת הדרכים לגבש צוות זה ליצור ערב גיבוש מספר פעמים בשנה. (קראו עוד על פעילות גיבוש לצוות)
  4. גמישות מחשבתית– גמישות מחשבתית שמטרתה בניית סביבת עבודה גמישה גם היא אחת מאבני היסוד של צוות מגובש ופרודוקטיבי. מנהל טוב הוא זה שמכיר את אנשי הצוות ויודע לקרוא אותם ובמקביל להיות מסוגל להתגמש, על מנת לאפשר לעובדים לעשות את מה שהם אוהבים בדרך שהם אוהבים.
  5. פידבק ומשוב– כל אדם זקוק למשוב על העשייה שלו. גם בבניית צוות טוב פידבק הוא אבן יסוד חשובה מאד. הוא בפירוש שחקן מרכזי ושווה לא פעם יותר מהעלאה במשכורת, גם כשמדובר בביקורת חיובית וגם כאשר מדובר בביקורת בונה או שלילית. כדאי לתת ממנו במנות קטנות ולהקפיד לעשות זאת לאורך היום, במשך השבוע והכי טוב באופן יומיומי פידבק קצר ומיידי.

  מנהל שיקפיד על חמשת עצות הזהב הללו יצליח לבנות צוות מצוין שהרווח כולו שלו ושל הצוות.

  Call Now Button