צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

תכנון יום גיבוש לעובדים בבריכה נשמע כמו משימה קלה, פשוט כי כולם עושים את זה. למעשה, זה ממש לא קל, ואף עשוי להיות דיי משעמם אם לא תיערכו עם תכנון מדויק לגבי סדר היום. על מנת לעשות זאת, אנו ממליצים לפנות לחברה המגבשת אירועי חברה בבריכה. החברה תציע מגוון הצעות לשיפור יום הגיבוש.

העברת יום הגיבוש לכנרת

סביב הכנרת ישנן מספר בריכות שחיה אטרקטיביות במיוחד, ובשילוב עם יום בילוי בכנרת זה עשוי לתת BOOST רציני ליום הבריכה שלכם. ליד הכנרת תוכלו למצוא לא מעט בריכות מרובות אטרקציות, מה שיעשה את האירוע למאד מעניין, והרבה יותר פתוח מבחינת היקף האטרקציות שבו מאשר בבריכה עירונית רגילה.


רוצים לפנק את העובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו:


  יום גיבוש לעובדים בבריכה עם סילבוס רווי פעילויות

  רצוי מאד לתכנן באופן מדוקדק את אותן פעילויות ולא להגיע למצב של חורים, משום שיום אחד של גיבוש יעלה לכם הרבה, ועל לא כלום – אם לא תנצלו אותו לפעילויות. זאת, בשונה מנופש בו ישנם כמה רגעי כיף ללא פעילויות מוגדרות.

  חשבו על קונספט מעניין: הבריכה לבדה אינה מהווה עניין מיוחד בקרב מרבית ציבור העובדים

  חשבו על קונספט כמו יום כיף לעובדים בכנרת, או ימי כיף לעובדים רוויי פעילויות בריכה ומים. זה ייתן לעובדים שלכם יותר רצון ומוטיבציה לרצות להגיע לאירועי הגיבוש. מפגש בריכה סתמי במרכז הארץ כבר לא עושה את זה למרבית ציבור העובדים, ולכן יש צורך בקטליזטור כלשהו שיצליח למכור להם את האירוע.

  גבשו פעילויות הקשורות ליום הספציפי בו בחרתם לחגוג

  יום גיבוש לעובדים בבריכה, וכמוהו גם יוםף כיף לעובדים בכנרת, צריכים להתבסס על אירועי היום. אם יצאתם ביום חג כלשהו, יום היווסדות החברה (שמלאו לה X שנים, למשל), וכד' – חברו פעילויות שקשורות לאותו יום על מנת ליצור זיקה בין נוכחות העובדים במקום לבין אותו היום. זה מה שייצוק עניין מהותי למפגש שלכם ויהפוך אותו באמת ליום גיבוש בעל משמעות. ימי כיף לעובדים ללא סימבוליקה שכזו נראים סתמיים, וכנראה יישכחו כעבור זמן לא רב מרגע שתסיימו אותם ותשובו לשגרה. נוסטלגיה באירועים משיגים רק דרך משמעות הלכה למעשה.

  Call Now Button