צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

סדנאות גיבוש לעובדים זו עוד דרך לצאת ליום גיבוש מהנה עם ערך נוסף, גם אם נלמד בסדנא דבר שלא נשתמש בו לעולם זה ידע מעשיר ומעורר תיאבון ואם אחד העובדים לקח זאת צעד אחד קדימה מה טוב, בכל מקרה יש הטוענים שמכל דבר לומדים…

למה סדנאות?

כל מה שיילמד בסדנא צריך להיות שובר שיגרה ומעניין עבור העובדים כי זאת מטרת יום הגיבוש, יש לקחת בחשבון יתרונות נוספים כמו:

 • עבודה משותפת של העובדים, חיבור בין העובדים שיתוף פעולה, והנאה.
 • כבוד הדדי.
 • לקיחת יוזמה.
 • ביטחון עצמי.
 • התמודדות עם משברים.
 • יצירתיות ומקוריות.
 • לקיחת אחריות.
 • מנהיגות חברתית.
 • תקשורת בין העובדים.
 • ערך מוסף מעבר להנאה גם לימוד והעשרת יידע.
 • עוד כלי לארגז הכלים של העובדים שלי.
 • תחושת שייכות.

רוצים שנארגן לכם סדנת גיבוש לחברה שלכם? דברו איתנו עכשיו:


  מתי כדאי לעשות סדנאות?

  בדרך כלל יש מאפיינים קבועים לסדנאות, רוב הסדנאות יתקיימו בחדר או באולם, עם חומרים שמקבלים המשתתפים, לפעמים יהיו סרטונים או מצגות להסבר ולרוב זה יהיה אינטימי ומוגבל במספר המשתתפים. רצוי לקיים מפגשים מסוג זה בעיקר בחורף בגלל שהמיקום בכל מקרה יהיה חלל סגור ואם כמות המשתתפים קטנה זה מתאים לסדנה אינטימית.

  סדנאות שאפשר לקיים בשטח:

  סדנת צילום בסמארטפון – בדרך כלל ייקחו את המשתתפים למקומות אורבניים בעיר כדי למצוא לוקשיין מרתק לצילום וללמוד טכניקות שאופייניות לצילום.

  בנוסף יש סדנאות שמעודדות פעילות בשטח עם משימות ואתגרים לקבוצות עם דגש לפעילות מגבשת ועבודה משותפת.

  כשמחפשים סדנא לצורך גיבוש עובדים יש צורך להתחשב בכמות המשתתפים, בעונת השנה, בעדיפות והעניין, כמארגן אפשר אפילו לערוך הצבעה על מנת לענות לרצונם של רוב המשתתפים.


  גולשים נוספים התעניינו גם בהפקת אירועים עסקיים


  סוגי סדנאות:

  סדנאות יצירה–צילום בסמארפון, ציור, קרמיקה, סריגה,ציור, פיסול, כתיבה.

  סדנאות בישול–אוכל מסוגי מטבחים שונים, עוגות, קינוחים, גלידות, שוקולד, קוקטיילים.

  סדנאות מקצועיות–שיווק באינסטגרם, ניהול השיווק.

  סדנאות רוחניות–יוגה, צחוק, גרפולוגיה.

  סדנאות ללימוד שפות–איטלקית, צרפתית.

  סדנאות סטיילינג -עיצוב וסידור הבית.

  סדנאות בטבע– סדנאות OTD.

  סדנאות משולבות

  כמובן שיש עוד מבחר גדול של סוגי סדנאות גיבוש לעובדים שיכול להיות נכון לעובדי החברה, כל סדנא שתבחר ליום הגיבוש יכולה להיות מעניינת ואטרקטיבית בהתאם לאופי המשתתפים, הגילאים, והמכנה המשותף בין כולם עד כמה שניתן.

  מומלץ מאוד לא לספר לעובדים על רעיון הסדנא ולהפתיע אותם בסדנא מושקעת ומלאה בתכנים מעשירים ומהנים.

  לאחר שמצאנו את הסדנא הרצויה, התאריך, השעה, כמות המשתתפים רצוי לוודא עם בעל הסדנה בדיוק כמה זמן יהיה להסברים וכמה זמן לתרגול, מי בעל המקצוע שמעביר את הסדנה, אפשר לבקש ממנו להתאים את התכנים לעובדים במידת האפשר, האם הוא מביא את החומרים לעבודה, ומה המשתתפים צריכים להביא איתם, עם איזה ידע יצאו המשתתפים מהסדנה, האם יש מיזוג, תחבורה נוחה, וכמובן עלות.

  קראו עוד על יום גיבוש לעובדים בתל אביב

  Call Now Button