צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

אם אתם מעוניינים לצאת לנופש מטעם מקום העבודה באווירה מיוחדת, חברת הפקת אירועי חברה לשירותכם! אנו מוציאים נופש חברה יוקרתי לכנרת בו ייושמו מקבצי פעילויות מרשימים, חלקן למטרות נופש בלבד וחלקם יהוו יום כיף לעובדים בכנרת שיתבססו על גיבוש כוח האדם במקום העבודה.

נופש חברה למשפחות או בודדים

חשוב לציין כי עליכם לדעת מראש את מצבת היוצאים ליום הנופש. אם החלטתם כי רק העובדים יוצאים, חשוב לדעת מי בא ומי לא ולמסור על כך מידע מראש. אם החלטתם שזה גם למשפחות, תצטרכו לנהל מעקבים אחר המוזמנים. אנו ממליצים פשוט להגביל כל עובד בכמות המוזמנים שהוא יכול להביא עמו. לחילופין, ניתן להכניס מוזמנים על פי גודל המשפחות אם חישבתם וגיליתם שכולם יכולים לבוא. חשוב לעבוד יחד אתנו, להבין מהו מספר המקומות המקסימלי באירוע ולפעול לפיו.

יום כיף לעובדים בכנרת מרובה אטרקציות

בואו להתרשם מהאטרקציות בכנרת. בואו להיכנס לפארקי היוקרה ומרכזי המים התוססים במחירים זולים על חשבון חבילת נופש חברה אשר הזמנתם מאתנו. בשל הניסיון הרב שצברנו, אנו יכולים להכניס עובדים רבים לאתרי היוקרה במחירים זולים. מנהלי הפארקים זוכרים לנו כי מדי שנה אנחנו מפציפים את אתריהם במבקרים, ולכן הם עושים לנו מחיר ייחודי למבקר.

ספא יוקרתי עם כל האטרקציות

לא רק בריכות שחיה ופארקי מים מהווים את מנת חלקו של הנופש שלכם. הכנרת מומקפת גם במכוני ספא יוקרתיים שיישמשו כחלק מההוואי. בואו לחוות מקרוב את מכוני הספא הבולטים בישראל, אשר נמצאים לחוף הכנרת. הפקת אירועי חברה המבוססת על יום כיף לעובדים בכנרת לא יכולה להסתיים בלי ביקור בספא איכותי, עם ג'קוזי, בריכות וסדרת טיפולים מנפקת במיוחד במחירים מיוחדים.

חוויה בלתי נשכחת – חזרה לעבודה עם אנרגיות מיוחדות

מיותר לציין כי יופ כיף לעובדים בכנרת, כמו כל יום גיבוש אחר מהווה הפקת אירועי חברה שמטרתה היא "להטעין" את העובדים במצבור אנרגיה מחודש שיאפשר להם שוב לחייך כשהם יחזרו למקום עבודתם. אם אתם מעוניינים במקום עבודה מתפקד, פורה ותוסס, הזמינו הפקת אירועי חברה יוקרתיים בכנרת לעובדים וזכו את עצמכם ואותם בעבודה פוריה ובשגרת חיים תוססת בהמשך הדרך.

 

Call Now Button