צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

איך מתכננים נופש שיתאים לכל העובדים ויסוכם כנופש המוצלח ביותר? מי עוזר בתכנון? מה חשוב לדעת? איך מגיעים לנופש ועוד.

בכל שנה, מאות ואפילו אלפי ארגונים וחברות במשק הישראלי יוצאים לנופש חברה שנתי. יש כאלו שעושים זאת ברחבי ישראל ויש שמרחיקות אף לחו"ל. אלו שבוחרות נופש בארץ, עושות זאת מטעמי נוחות, תקציב ואידיאלים. עבורן קיימות אפשרויות בחירה רבות, וניתן לבחור באזורים בארץ. הכל מקרה היעדים המרכזיים בארצנו הקטנה והיפה הם:  צפון, דרום, אילת, תל אביב או ירושלים.

בכל אזור כזה ברחבי הארץ אפשר למצוא מקום מצוין ללינה ולא מעט אטרקציות ומסלולים ואפילו מבחר פינות חמד נסתרות ולא מוכרות.


רוצים שנארגן לכם נופש מהנה לחברה שלכם? דברו איתנו עכשיו:


  איך בונים תוכנית נופש טובה?

  את התכנית שלכם לנופש בונה בדרך כלל חברת התיירות או ההפקה שבחרתם כמו למשל חברתנו, חברת צ'ילי הפקות והיא זו שמארגנת ואחראית לכל. תהליך זה של בניית תכנית טובה מצריך שיתוף פעולה מלא בין נציגות החברה ובין חברת ההפקה. מומלץ לבחור חברת הפקה בעלת ניסיון, כזו שמכירה נותני שירותים רבים ויש לה אף קשרים אישיים עם מקומות, מפעילים וספקים.

  על מנת להשיג תוצאה טובה יש להכיר היטב את עובדי החברה  ואת ההיסטוריה המשותפת. אילו פעילויות כבר נעשו יחד? מה הצליח יותר ומה פחות? מה הסגנון של מרבית עובדי החברה? גילאים, מצב משפחתי ואופי נופש רצוי. האם רק לעובדי החברה או שילוב עם בני ובנות הזוג או אפילו משפחות.

  בנוסף, חשוב להכיר צרכים מיוחדים בקרב העובדים כמו כשרות נדרשת, תזונה צמחונית או טבעונית, ללא גלוטן או כל אלרגן אחר וכו'. במידה ובחברה ישנן בעלי מוגבלויות, חשוב מאד ליידע את חברת ההפקה גם על זה על מנת שמקום הלינה והפעילויות יותאמו גם להם. אם נופש החברה מתוכנן למשפחות, חשוב לתת את הדעת לנושא הילדים ואף לשים אותו במרכז התכנון, בין עם יחד עם ההורים ובין אם דואגים להפעלות נפרדות.

  לכל אלו מצטרף שיקול משמעותי והוא התקציב. חשוב מאד להגדיר את התקציב כבר בשלב הראשון ועל פיו להמשיך ולתכנן את כל השאר.


  לעוד פרטים על ימי גיבוש לעובדים


  לאן ואיך נוסעים?

  בהתאם למספר המשתתפים בנופש יש להחליט על הדרך בה מגיעים לנופש. האם ההגעה תהיה ברכבים פרטיים או בהסעה משותפת? ואם ההסעה משותפת, כמה אוטובוסים נדרשים ומהיכן יצאו? אם עובדי החברה מגיעים ממספר אזורים, האם ההסעה תעבור ותעשה איסוף או שכולם יגיעו לנקודת איסוף אחת ומשם יצאו?

  עקרונית אנחנו ממליצים על יציאה משותפת שמאפשרת גיבוש וחוויה שונה כבר מההתחלה. זה אמנם תוספת לא קטנה לתקציב, אבל היתרונות עולים על החסרונות.

  מה יהיה הקונספט?

  גם כאן שאלת גודל הקבוצה שיוצאת לנופש חברה הוא פרמטר משמעותי. אם זו קבוצה קטנה יחסית, ניתן לבחור מלון בוטיק וסדנאות אינטימיות, אם מדובר על קבוצה גדולה בוחרים מלון גדול עם עשרות חדרים ובמקרה כזה יש להקפיד שבית המלון מספק חדרים שכולם אחד ליד השני בקומה משותפת.

  מעבר למקום הלינה יש לבחור את הסגנון. האם נופש ממנו יוצאים לטייל או שהחוויות והפעילויות באות אל הנופשים מבלי שאלו יוצאים את מקום הלינה?  מה הפעילויות הרצויות? כיוון רגוע או אנרגטי? הרצאות ועניין או הפעלות בסגנון הישרדות והמרוץ למיליון?

  בניית תוכנית בשיתוף פעולה תיצור נופש חברה בלתי נשכח.


  אל תפספסו לעשות ערב גיבוש לעובדים

  Call Now Button