צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

כאשר אתם מתכננים נופש חברה, עליכם לזכור שהעיצוב והתוואי שלו הם שמדברים, והם כמובן יכולים להיעשות במגוון דרכים. ניתן לגשת אל נופש חברה בעיר וניתן לעשות זאת בטבע. ניתן לעשות זאת במלון יוקרתי וניתן להירשם לאכסניה. ניתן לטבול בחוף הים או לגשת לאגם דוגמת הכנרת. כמו כן, ניתן לקיים את יום החופשה עם המשפחה או בחברת העובדים בלבד. באיזה נופש חברה מומלץ לכם לבחור?


רוצים שנארגן לכם נופש חברה בורגני או בטבע? דברו איתנו עכשיו:


  אנו ממליצים על נופש חברה בכנרת עם כל הפינוקים

  יום חופשה בכנרת הכולל גם יום גיבוש לעובדים בבריכה מחוץ לכנרת, וכן יום כיף לעובדים באגם עצמו. אנו מתכננים לכם נופש חברה  שנדיר למצוא. ניתן לגשת אליו לבדכם ונין לגשת עם המשפחות. מובטח יום כיף לעובדים בכנרת אשר נדיר יהיה למצוא כמוהו. אנו נרשום אתכם מראש למגוון של אטרקציות ופעילויות מעשירות אשר יוסיפו נופך רב לאירוע ויהפכו אותו להיות אירוע מעוטר ומדובר מאד.

  נופש בכנרת – להביא את הבורגנות לטבע

  אנו נארגן עבורכם מגוון פעילויות בורגניות החל משירות יום גיבוש לעובדים בבריכה ועד ביקור במכון ספא. בעוד אשר אתם תשהו מול האגם באזור אקזוטי, אתם תזכו ליהנו ממרב פעילויות הבוטיק, ולכן אתם מרוויחים מכל הכיוונים: אתם לנים באזור טבעי וצורכים פעילויות בורגניות אקסקלוסיביות.

  נופש חברה – הדרך הבטוחה להבראתה וגיבושה

  אם אתם חשים כי אתם זקוקים לפעילויות מגבשות ומלכדות, הזמינו מאתנו נופש חברה. מובטחת חוויה בלתי נשכחת אשר נדיר למצוא בתחום זה. אנו נשלב חופשה לשם החופשה, עם מנועה וביקור באגם, יחד עם פעילויות גיבוש של ממש. יום גיבוש לעובדים בבריכה יכלול את כל פעילויות המים שייחלתם להם ועוד הרבה יותר. יום כיף לעובדים בכנרת יכלול מגוון רחב של פעילויות. כשאתם נרשמים אל יום כיף לעובדים בכנרת אתם מבטיחים לעצמכם גם חופשה וגם גיבוש. בדרך זו תוכלו להשיג את 2 המטרות יחדיו ולדאוג לעצמכם לחופשה ולגיבוש שלא היו לכם כמוהם. יום שכזה חיוני לתפקוד החברה ולהכרה טובה יותר של העובדים איש את רעהו. זה גם חיוני לצאת לחופשה משותפת ולנוח מספר ימים משגרת העבודה הדוחקת.

  לחזרה לעמוד הבית של צ'ילי הפקות

   

   

  Call Now Button