צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

הפקת אירועי חברה נעשית על ידי חברת הפקות שהמומחיות שלה היא אירועי וועדי עובדים בכל הרבדים: נופש חברה, ואירוע חברה יומי, כאחד. היות ומאמר זה ידבר על נופש חברה בן כמה ימים, נציע לכם יעד אטרקטיבי במיוחד לממש בו את החלום: יום כיף לעובדים בכנרת.

מדוע יום כיף לעובדים בכנרת?

הכנרת היא האגם האקזוטי ביותר בישראל, ובשונה מאילת המחירים של הנופש בקרבתה לא בהכרח בשמים, וניתן למצוא דילים מצוינים לעובדים. יום כיף לעובדים בכנרת במסגרת נופש חברה יכול להיבחר מתוך מכלול ענק של אפשרויות: יום כייף ספורטיבי, יום כיף באזור האגם, יום כיף בפארקי מים, ועוד. נופש חברה הוא משהו שצריך לתכנן למעשה תכנון דו שלבי: סילבוס הנופש הכולל, ובפרט – סילבוס עבור יום הכיף, שהוא כידוע גולת הכותרת של הנופש.

האם ניתן להפיק נופש חברה שכזה לבד, על סמך משאבי האנוש בעסק בלבד?

הפקת אירועי חברה, ובפרט – נופש חברה כמו זה מלווה אמנם על ידי משאבי האנוש שלכם, אבל לומר שהיא צריכה להיות מאורגנת על ידיה בלי סיוע חיצוני זה פשוט לחטוא לאמת. בטבריה, כניסה לפארק מים לא בהסדר עולה 60-70 שקלים לאדם, לא בכל חוף יש את האטרקציות המתאימות, ובגדול, זהו נושא מורכב מאד, שקל לטעות בו כאשר מפיקים לגמרי לבד. לכן, הפקת אירועי חברה בכנרת עושים רק באמצעות חברה מקצועית שמכירה את האזור, יכולה לסבסד לכם מחירים, וגם לארגן בשבילכם את הסילבוס בנוחות וברכות.

כיצד נדע אלו פריטים לבחור כך שימלאו נכוחה את אותו נופש חברה?

החברה המארגנת תציג לכם את כל האפשרויות למלא בהן את החופשה שלכם, החל מאפשרויות ליום הכיף, ועד לאפשרויות לנופש בכללותו. ניתן יהיה לבחור על סמך מקום פנוי בסילבוס שלכם, תחומי העניין שלכם ושל העובדים, ועוד. נופש חברה רצוי לעשות רק לאחר שנסגרתם היטב על המאורעות בסילבוס, התאמתם אותם לציפיות שלכם, ובכך השכלתם לצאת אל אותו נופש חברה, כשאתם יודעים בדיוק מה יצפה לכם. יום כיף לעובדים בכנרת עם חברה המתמחה בארגון וכן הפקת אירועי חברה יבטיח שתיהנו מהחופשה שלכם, ובמיוחד מיום הכיף שבמסגרתה.

כתבות מעניינות:

יום כיף לעובדים בכנרת עם מיטב ההפעלות והאטרקציות

שאלות ותשובות על תכנון יום כיף לעובדים בספא

Call Now Button