צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

יום אחד נכנס אלינו לקוח למשרד. שמעון (שם בדוי) והוא היה כל כך נסער מבחינה רגשית שלא הבנו מה קרה. אנו, שרגילים לעבוד באנרגיות נלהבות ומפולפלות בכל יום, לא יכולנו לראות את התסכול של פניו וכמובן ששאלנו את שמעון כיצד נוכל לסייע לו. הוא סיפר לנו שכבר שבועות ארוכים הוא מנסה לארגן יום גיבוש לעובדים שלו וכל ניסיון שלו עולה בתוהו. הוא בזבז שעות ארוכות בכל ניסיון כזה על טלפונים, על בניית מסלול אפשרי המשלב אטרקציות שונות ועל ניסיון לסגור מקומות שעשויים להתאים לכל העובדים שלו. הוא בזבז כל כך הרבה מהזמן שלו ולא הצליח לדאוג ליום גיבוש אחד שיצא לפועל. תמיד ימי גיבוש לעובדים יצא יקר מדי, או שחלק מהאטרקציות לא יכלו לקבל אותם באותו יום מיועד וכו'.

חברת הפקות תוכל לחסוך לכם הרבה זמן, כסף וכאב ראש:

ידוע כי ארגון יום גיבוש הוא איננו דבר פשוט וקשה להוציא אותו לפועל אם אין את הניסיון והקשרים הנכונים. חברת הפקות מקצועית מקושרת לאטרקציות רבות, מסעדות ומקומות רבים בכל רחבי הארץ, אליהם שולחת חברת ההפקות אירועים אנשים וקבוצות מדי יום. מכאן שחברת ההפקות יכולה לקבל מחירים נוחים עבור לקוחותיה וכן לבנות ביתר קלות תכנית שתקדש את מטרת החברה ובעליה וכן תעניק ערך מוסף לעובדי החברה. לאחר ישיבה מרגיעה ועניינית יותר עם שמעון, הוא קיבל 3 הצעות אטרקטיביות לימי גיבוש לעובדים. הוא העלה את האופציות בשאלון לעובדי החברה ואחת התכניות קיבלה את מירב הקולות. החברה יצאה ליום גיבוש מלהיב ומרתק ואנו זכינו לפידבק חם משמעון שאמר אפילו שישמח להמליץ עלינו לקולגות שלו.

החשיבות של חברות הפקה לימי גיבוש:

 • החברה מכירה לעומק את העולם הזה, חיה ונושמת ארגון אירועים, ימי כיף וימי גיבוש כל יום, כל שעה.
 • חברת הפקה כזו מכירה אטרקציות רבות בכל רחבי הארץ שעם רובן יכולה ליצור שיתוף פעולה לקבלת מחיר אטרקטיבי יותר עבור לקוחותיה.
 • החברה מכירה כבר מסלולים מוכנים שעשו את העבודה היטב עבור חברות האחרות שארגנה להן יום גיבוש בעבר.
 • החברה מכירה את האטרקציות הטובות והמלהיבות בכל אזור בארץ לפי סוג האזור והעונה בשנה.
 • החברה תספק ליווי אישי החל מבניית יום הגיבוש ועד להוצאה לפועל של יום זה עד סיומו.
 • החברה תחסוך לכם זמן רב, כאב ראש וכסף בארגון יום כזה.

רוצים שנבנה לכם יום גיבוש לעובדים? דברו איתנו עכשיו:


  כמה זה עולה לי?

  חברות הפקה לימי גיבוש עובדות במגוון רחב של מחירים, החל מ200 שח למשתתף ועד 1000 שח למשתתף, תלוי כמובן באטרקציות המשולבות, בכמות המשתתפים, במרחק מבית העסק ובעוד מספר פרמטרים הנכללים בתכנית. היו בטוחים שארגון יום כזה בעצמכם יעלה לכם יותר זמן וכסף אם תנסו ליצור קשר עם האטרקציות בעצמכם ולבנות את התכנית לבד.

  אולי יעניין אותך: 5 סיורים מעניינים שכדאי להכיר

  Call Now Button