צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

פורים, החג הכי מושקע בישראל, התחפושות, אוזני המן, הכל מקושט והאווירה נפלאה. אין כמו חג פורים, וזה לא רק חג של ילדים, גם למבוגרים מגיע!

לאחרונה, יותר ויותר חברות עסקיות מבינות, כי אירועי חברה ומסיבות, זוהי תרומה נפלאה למוטיבציה של העובדים, לגיבוש, ולהרגשת הקהילה.


רוצים שנארגן לכם מסיבת פורים לחברה שלא תשכחו? דברו איתנו עכשיו:


  5 החלטות חשובות שיש לקבל כשמתכננים מסיבת פורים לחברה: 

  1. קודם כל תקציב

  בשל העושר וההיצע שקיים בתחום מסיבות הפורים, חשוב קודם כל לדעת מהי מסגרת התקציב לאירוע. את התקציב תוכלו לגזור ולחלק לפי סדרי עדיפויות. חשוב לציין, כי רוב הספקים מעלים את המחירים ברגע שמדובר באירועי פורים, ולכן מומלץ, ברגע שיש את התקציב, לפנות לחברת הפקה שתוכל ליצור קשר עם הספקים המתאימים לפי התקציב שהוחלט

  1. תזמון המסיבה

  יש להחליט באם המסיבה תתקיים במהלך יום העבודה או בשעות הפנאי (ערב או שישי בוקר). להחלטה הזאת השלכות על כלל ההתנהלות: מסיבות במהלך יום העבודה, שונות בתכלית, ממסיבות בשעות אחרי הצהריים והערב. התוכן המתאים למסיבות פורים בבוקר הוא יותר קבוצתי. משימתי, תחרותי, בעוד מסיבה לאחר שעות העבודה היא יותר זורמת לכיוון של קרנבל, מסיבות קונספט וריקודים

  1. הקהל

  למרות שמדובר במסיבת פורים לחברה, בגלל שמדובר בחג חשוב ונחגג בקרב כולם, חשוב לקבל החלטה לגבי קהל היעד למסיבה, האם המוזמנים הם העובדים בלבד? העובדים עם בני זוגם? העובדים עם כלל המשפחה כולל ילדים?

  1. הקונספט

  זה נשמע לכם אולי פשוט, הרי יש קונספט למסיבה, זאת מסיבת פורים. עם זאת, בשנים האחרונות, מסיבות הפורים המסורתיות מפנות את מקומן למסיבות בעלות קונספט ייחודי, החל מערב רולטה ועד לתחרות כשרונות צעירים. חשוב מאוד, כי מתכנני המסיבה יחליטו בינם לבין עצמם מראש מהו הקונספט הרצוי. חברות הפקה יכולות לעזור ולייעץ ולתת מספר נושאים לבחור מהם.

  1. בחירת ספקים

  זה לא סוד שבפורים הספקים הרלוונטיים מעלים את המחיר, לעיתים פי שלוש מבכל ערב אחר. בנוסף, בגלל המורכבות של הפקת מסיבה שכזאת, חשוב לעבוד עם ספקים שאפשר לסמוך עליהם. פה המקום לפנות לחברות הפקה המתמחות בארגון מסיבת פורים לחברה. אותה חברה שבחרתם, תוכל לגשר ביניכם לבין הספקים, לבחור עבורכם את הספקים המומלצים ביותר, במחירים אטרקטיבים. בנוסף, חברות ההפקה מביאות איתן ניסיון מהעבר, בארגון המסיבה, שבדרך כלל מורכבות במהותן.

  החלטתם על מסיבת פורים לחברה, ברגע שיש החלטה על תקציב, אל תהססו לפנות לחברת ההפקה שמתמחה בתחום. חשוב לפנות כמה שיותר מהר, ככה היא תוכל לשריין את הספקים הטובים ביותר לאירוע שלכם ולדאוג כי זאת תהיה מסיבה שעוד ידברו עליה הרבה אחרי שתסתיים.


  עוד על יום כיף לדתיים

  Call Now Button