צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

מחקר שערך האתר "אול ג'ובס", האתר הגדול ביותר לחיפוש עבודה, מלמד כי מספר גורמים משפיעים על תפוקת העבודה ועל שביעות הרצון של העובדים. במקום הראשון נמצאת רמת השכר שאותו מרוויח העובד ובמקום השני האווירה הנעימה השוררת בארגון, בין החברים בינם לבין עצמם ובין חברי ההנהלה.עוד עולה מהמחקר כי ארגון ימי כיף לעובדים נתפס אצל מרבית העובדים כמחווה של הערכה כלפיהם ועובד המרגיש מוערך יעשה את הכול כדי לתרום יותר למקום העבודה שלו.


רוצים לפנק את העובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו:


   ימי כיף לעובדים – למה כדאי גם לכם לערוך ימי כיף לעובדים?

  יום כיף נועד לנתק את העובדים משגרת הימים הארוכים והמתישים של העבודה. זוהי מחווה מצד הנהלת מקום העבודה המעוניינת לפנק את העובדים, לרענן אותם, לתרום לחיבור בין העובדים לבין חברי ההנהלה ולאפשר לכל אחד מצוות העובדים לאסוף כוחות ולחזור באנרגיות חדשות ובמוטיבציה גבוהה אל שגרת ימי העבודה. בארגון שיודע ליצור תחושה של חברות, אחדות ומשפחתיות בין צוות העובדים, כל עובדים ידע להוקיר את זהו להחזיר למנהלים תודה באמצעות תרומה ומסירות לעבודה.

  אומנם, הפרמטר הראשון הגורם לשביעות רצון של העובדים הוא תלוש המשכורת של העובד, אך אף ארגון, אפילו הארגון המבוסס ביותר, אינו מסוגל להוסיף למאות עובדים תוספת שכר בו זמנית. אך לעומת תוספת השכר הבלתי אפשרית, לארגן יום כיף לעובדים זוהי משימה אפשרית ביותר.

  כדי לבחור את הקונספט המתאים לאגון יום הכיף, כדאי לערוך מחקר על המכנה המשותף של צוות העובדים ובהתאם לכך לבחור את סוג הפעילות. יש אפשרויות שונות ליום כיף, טיולים בחיק הטבע, פעילויות של ספורט אתגרי, סיורים במוזיאון, פיקניק, יציאה לקולנוע או לתיאטרון, מסיבה בליווי של אומן אורח, מסיבת ריקודים, אטרקציות שונות כמו ארגון תחרויות בסגנון תכניות טלוויזיה פולאריות כמו המרוץ למיליון, לעוף על המיליון ועוד. צוות העובדים בצ'ילי הפקות ישמח להעניק לכם מספר רעיונות לארגון יום כיף מהנה ומוצלח באזורים שונים ברחבי הארץ.

  יום כיף לעובדים אינו הוצאה, אלא השקעה. לפני שאתם בוחרים את הסגנון של יום הכיף, נסו להגדיר את התקציב ובהתאם לתקציב לבחור את הפעילות ואת האטרקציות המתאימות, באופן עקרוני לא מומלץ לבחור באטרקציות זולות יותר, כאשר העובדים ירגישו מוערכים ומושקעים, הם יחזירו את ההשקעה בתרומה למקום העבודה.

  אם החלטתם לקיים יום כיף למספר קטן של עובדים, אתם יכולים לארגן אותו בעצמכם, אך אם החלטתם להוציא ליום הכיף קבוצה גדולה של עובדים, כדאי לכם לבחור חברה המתמחה בארגון ימי כיף לעובדים. או בצ'ילי הפקות צברנו ניסיון רב בתחום, נשמח לעזור לכם לארגן יום כיף מוצלח.

  אולי יעניין אותך:

  מתנות לעובדים

  Call Now Button