צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

ימי כיף עם ערך מוסף

היום כיף שלכם מקבל משמעות חדשה

אנו מאמינים כי עם קצת תשומת לב ואכפתיות מצד כולנו, המדינה שלנו תהפוך למקום הרבה יותר טוב. אנו גאים לומר שאצלנו לא חושבים רק על הרווח שלנו, אלא על הרווח של כל הסובבים אותנו.

כבר החלטתם שהגיע הזמן להוציא את העובדים ליום כיף ומגבש שירענן ויטען אותם באנרגיות חדשות. אתם מדמיינים יום מלא בחוויות, טעמים וזיכרונות שישארו לכל החיים.

אתם עושים את המהלך ומחליטים להרים את הכפפה ולפנות לחברת הפקה שתפיק לכם את היום הכי כיף שיכול להיות.

חכו רגע, מה אם היינו אומרים לכם שאפשר להפוך את החלום שלכם ליום כיף עם משמעות? אצלנו בצ'ילי הפקות חושבים על הכל. מה אם היינו אומרים לכם שאנחנו יודעים לבנות לכם את יום הכיף המושלם שגם ישאיר חותם ערכי וחברתי על העובדים שלכם ועל עוד רבים אחרים שהיו שמחים לעזרתכם?תנו לנו להציע לכם פעילויות כיפיות שתורמות ומחזקות ארגונים ואנשים מיוחדים שהיו שמחים לקצת תמיכה ועזרה מכולנו.

באמת שאין לכם יותר מה לחפש, בואו תצאו גדולים על ידי כך שתביאו לעובדים שלכם את היום המושלם שגם ישאיר להם זכרון מתוק ומשמעותי.

תנו לנו הזדמנות להוכיח לכם שאפשר גם אחרת.

לימי כיף עם ערך מוסף בהתאמה אישית, צרו קשר או בטלפון: 077-6634663 (ללקוחות בלבד)

Call Now Button