צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

בואו לחוות ימי כיף לעובדים שלא יישכחו! חברת הפקת אירועי חברה מספקת לכם את השירות המלא, ועובדת עם הנהלות, וועדים וקבוצות עובדים פרטיות שהחליטו להתאגד ליום גיבוש. אנו משרתים קבוצות גדולות וקטנות, ומספקים להן את כל מה שנדרש על מנת שהן יוכלו ליהנות מהגיבוש ולהסב לעצמם סיפוק רק מן החוויה. ימי כיף לעובדים תורמים רבות להצלחתו של העסק, לאיחוי הקרעים בחברה וליצירת מקום עבודה פורה ומגובש בחברים.

ימי כיף לעובדים בצפון הארץ

בואו לגלות מחדש את הגליל והכנרת ולעשות שם ימי גיבוש לעובדים שלא יישכחו. הפקת אירועי חברה ניתן למימוש בכנרת על שלל אתרי האטרקציות שלה, וגם בגליל ובסביבתה הקרובה. אנו ניקח אתכם למכוני הספא היוקרתיים של האזור, ונפגיש אתכם עם מיטב האטרקציות של אגם הכנרת. אתרים בתשלום שעולים באופן סטנדרטי 60+ ש"ח לאדם ימומשו בחינם על חשבון חבילת הגיבוש שתשלמו לנו, אשר תספק לכם מחיר זול מאד לכרטיס בודד.

ניתן לצאת למספר ימים

ניתן לגבש אתכם גם בנופש חברה שיספק גם PLEASURE וגם גיבוש בעת ובעונה אחת. במסגרת הפקת אירועי חברה אשר מיושמת על ידנו, אנו נגבש את המתווה המלא אשר יגרום לכם לממש את כל הכיף שאתם זקוקים לו וגם את חוויות הגיבוש המרנינות ביותר. יש לנו תכניות לעובדים בודדים או לעובדים על משפחותיהם. מומלץ לבחור בתכנית המתאימה לכם ולארגן מראש את העובדים בהתאם.

טיפים כלליים לווידוא הצלחת יום הגיבוש

ימי כיף לעובדים יכולים להיות חלומיים אך הם ניתנים בקלות להריסה. על מנת להימנע מכך גיבשנו לכם מספר כללים להוצאת ימי גיבוש לעובדים בהצלחה יתרה:

  • בדקו היטב את הסילבוס שאנו נציג לכם. ייתכן כי עובדים מסוימים לא יוכלו לקום מוקדם בבוקר כי אין להם אוטובוסים ליעד שביקשנו מכם להגיע אליו, או אילוצים אחרים. יש לוודא שהסילבוס תקין ואפשרי לכל עובד ועובדת בחברה.
  • בדקו היטב שהאטרקציות מקובלות על העובדים היוצאים לגיבוש. ודאו שאין הפתעות ושכולם יודעים לאן הם הולכים. ימי גיבוש לעובדים מצריכים היערכות מיוחדת מעין זו.
  • הפקת אירועי חברה מותנית במינימום משתתפים על מנת שישתלם לכם ולנו להוציא אותה. ודאו שיש לכם את המינימום הדרוש.

אנו מאחלים לכם ימי כיף לעובדים מוצלחים ופוריים!

 

Call Now Button