צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

יש ימי גיבוש ויש ימי גיבוש לעובדים בהפקה מקצועית שמסבה הנאה וסיפוק בלתי נלאים. אנו נעצב עבורכם אירוע עובדים נדיר בעוצמתו אשר יגרום לכם אושר עילאי ויתרום תרומה מכרעת לגיבוש הפרטים בארגון. ימים אלה יכולים להיות בלווית העובדים בלבד, או בתוספת בני משפחותיהם. חברת הפקת אירועי חברה תקח בחשבון את כל מכלול השיקולים שלכם בעת תכנון האירוע ותבנה אותו בהתאמה לצרכים שלכם ולנתונים שבקשו להכיל בתוכו: עובדים בלבד או משפחות, חד יומי או רב יומי, ועוד.

הפקת האירוע

אנו נפגשים עם משאבי אנוש, מנהלי תפעול, נציגי וועד העובדים וכל מי שיכול לייצג איזושהי קבוצה במקום עבודתו. אנו ממליצים לכם, כנציגי העובדים, להיוועץ עמם לפני שתפנו אלינו על מנת שכמה שיותר פרטים יצאו מרוצים ונשכרים. ניתן לארגן עבורכם מכלול אירועים החל מימי גיבוש בני כמה שעות – רוויי פעילויות, ועד נופשוני חברה המשלבים פעילויות אלו עם בילוי באתרי ה- LOW TECH השונים כמו חוף הים, הבריכה ומכון הספא.

מומלץ לכל חברה או עסק להתרענן עם יום גיבוש

רק התרעננות זו תביא לשיפור מצב הרוח בקרב עובדי החברה ומנהליה, ותביא ללכידות אמתית בין הצדדים. ייווצרו חברויות חדשות והיכרות טובה יותר בין הפרטים השונים. אם אתם נמצאים לפני אירוע גדול כמו השקת מוצר, חגיגת העשור/היובל וכד', מומלץ להוסיף לאירוע גם ימי כיף לעובדים על מנת להפוך את האירוע לבלתי נשכח למשך לא מעט שנים.


רוצים לפנק את העובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו:


  ניסיון עתק בארגון ימי גיבוש ונופשוני חברה לכל הארגונים

  אנו עובדים עם מנהלים, וועדים, עסקים קטנים וגדולים ומלכ"רים. סייענו להם בהפקת אירועי חברה וגיבוש, והוצאנו אותם לנופשים אקזוטיים בכנרת ובסביבתה. אנו נוכל לארגן ולהפיק גם עבורכם אירוע חברה בלתי נשכח אשר יהווה סמל ודוגמה לחברות וארגונים אחרים. גם אתם מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט שלנו ולהיווכח בארועים קודמים שארגנו והפקנו. אנו הכנסנו בתעריף נמוך את העובדים שבאו אתנו לאתרי נופש יוקרתיים, בילינו עמם בחופים ובבריכות והכרנו להם מכוני ספא יוקרתיים, כל זה בליווי פעילויות ספורט וגיבוש מעניינות ומרתקות. אם אתם מעוניינים להעצים את יום הגיבוש שלכם, מוזמנים לפנות אלינו.

  כתבות נוסופות:

  יום גיבוש לעובדים במדבר

  יום גיבוש לעובדים בירושלים

  Call Now Button