צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

מעוניינים בשינוי אמתי לטובה בחברה או בעסק שלכם? זקוקים לאירוע שיגרום ללכידות וגיבוש בין העובדים? אנו ממליצים על ימי גיבוש במגוון מסלולים! ניתן להזמין ימי כיף לעובדים/ פעילות גיבוש במתכונת חד יומית או לצאת אל נופש חברה מקיף. במהלך הנופש או יום הכיף אנו ניישם פעילויות מלכדות של ימי גיבוש לעובדים לרווחתכם ולרווחת כל מי שייצא אתכם למסע המרתק.

תכנון ימי כיף לעובדים

ימי כיף לעובדים מתנהלים כאן בסדר יום ידוע וקבוע שנוסה בהצלחה המון פעמים בקבוצות שונות. יש לנו מסלולים לכנרת וסביבתה, ולבריכות שחייה ומכוני ספא אטרקטיביים באזור. אנו נגבש עבורכם את יום הכיף או נופש החברה על פי הצרכים שתציגו לנו ותוך עמידה בהיקף התקציב אשר הצגתם.

הוצאת ימי הכיף לפועל ללא תקלות

אנו מבקשים להודיע לציבור המשתתפים כי עליו להתייצב בזמן ובמועד המדויק באוטובוס או במקום המפגש. עיכובים עלולים לגרום לשיבושים, משום שרבים מאתרי התשלום מראש אליהם תיכנסו במסגרת החבילה מוגבלים בזמן. בנוסף, אנו מבקשים להסביר לעובדים כי עליהם לקיים אחר ההנחיות שהתבקשו מהם. אם מדובר על ימי גיבוש לעובדים ללא משפחות, יש להודיע על כך, וזאת לעומת נופש חברה שעשוי לכלול גם את המשפחות. השתתפות פרטים שלא הוזמנו עלולה לגרום לשיבושים כי ייווצר היעדר מקום פנוי ביום הגיבוש או בנופשון המדובר.


רוצים לפנק את העובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו:


    תרומת יום הגיבוש לעובדים ולמנהלים

    ימי גיבוש לעובדים בין אם הם מתנהלים במתכונת של ימי כיף או נופשונים לחברה – תורמי ללכידותהּ וליציבותהּ האנושית. בחברה ייווצרו חברויות ושותפויות חדשות שיתרמו להאצת תהליכים פנים ארגוניים. במילים אחרות, אתם לומדים, למעשה, לעבוד בייחד. בנוסף לכך, ימי גיבוש לעובדים נושאים עמם תמורה נוספת של שחרור משגרת היום והתפנות לאירוע מיהנה ומענג. בדרך זו אתם תורמים לא רק למקום עבודתכם אלא גם לעצמכם כמי שיזמו והשתתפו ביום הגיבוש. נופש חברה המשלב גם אלמנטים של חופש מוחלט בחופי ים ואגמים הוא הזדמנות לערב את משפחותיכם בחיי העבודה שלכם ולגרום להן לחוש שייכות, כחלק ממכלול גדול.

    ימי כיף לעובדים בהפקה מקצועית בהזמנה אישית: הזמינו עכשיו והבטיחו את התאריך המבוקש ליציאה לבילוי! 

    Call Now Button