צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

החשיבות של ימי גיבוש וכיף לצוותי עובדים

יום כיף במרכזאין בעל חברה או בעל עסק שאינו מכיר בחשיבות של ימי כיף לעובדים. ימי הכיף תורמים ליצירת אווירה מגבשת בין העובדים בכל הדרגים, ליצירת קשר בין העובדים לבין חברי ההנהלה של הארגון או החברה וגורמים ליצירת אווירה מהנה ומניבה בימי העבודה השגרתיים. חברת צ'ילי הפקות צברה ניסיון רב בארגון ימי הכיף, על שולחנה של החברה הצטברו שאלות רבות, ליקטנו את השאלות החשובות, פנינו אל המומחים וביקשנו תשובות.

ימי כיף לעובדים במרכז – חמש שאלות, חמש תשובות

שאלה: ימי הכיף כרוכים בהשקעה כספית גבוהה ובהיעדרות של העובדים מיום עבודה. האם התוצאות מצדיקות את ההשקעה?

תשובה: בהחלט כן! לאחר ארגון ימי עיון אני מבקשים משוב ופידבקים מהמשתתפים. מקריאת המשוב אנו לומדים כי חברות שהשקיעו בימי כיף, נהנות מעובדים מרוצים, שמחים ויעילים. זוהי אומנם הוצאה העלולה לעתים להכביד על החברה, אך לא כדאי לחסוך בה, התוצאות המידיות והתוצאות לטווח רחוק מצדיקות את ההשקעה.

שאלה:  האם ימי כיף מתאימים גם לקבוצות קטנות?

תשובה: כן. אנו בצ'ילי הפקות מציעים מגוון גדול של ימי כיף מכל הסוגים. בין ההצעות הרבות תוכלו למצוא גם ימי כיף המתאימים  גם לקבוצות קטנות.

שאלה: אנו מתלבטים באיזה יום כיף לבחור, בסדנות גיבוש או ביום בילוי בחיק הטבע?

תשובה: לכל סוג של יום כיף יש יתרונות וחסרונות. הבחירה בסוג היום תלויה במטרה של יום הכיף ובאופי המשתתפים. כעיקרון נוכל לומר שיציאה ליום בילוי בטבע מנתקת את העובדים משגרת העבודה, תורמת לתחושת אוורור ומספקת חוויה מיוחדת ומסעירה יותר מאשר בילוי של יום כיף בתוך מבנה כמו סדנאות, הרצאות ועוד.

שאלה: מהם האופציות הקיימות לבחירה של מקומות ליום כיף?

תשובה: בצ'ילי הפקות אנו מציעים מבחר גדול של מקומות לארגון ימי כיף לעובדים במרכז וגם באזורים אחרים בארץ כגון צפון הארץ. תוכלו לבחור ימי בילוי בשמורות טבע, באתרים היסטוריים ברחבי הארץ, על חוף הים בליווי פעילות אתגרית של ספורט ימי, בילוי בערים הגדולות, בצפון, בדרום ובכל מקום יפה ומעניין, מקומות שבו תוכלו לבלות רגעים קסומים בלי להרגיש איך היום כבר חלף.

שאלה: האם המשתתפים צריכים להצטייד באוכל או שאתם מארגנים את הארוחות?

תשובה: הכול תלוי בתקציב שהקצבתם ליום הכיף. אם התקציב יאפשר נוכל לארגן גם את הארוחות בעזרת חברות קייטרינג מומלצות או להזמין מקומות במסעדות הנמצאות באזור שבו מתקיים יום הכיף.

שאלה: מה קורה עם עובדים שלא מעוניינים להשתתף?

תשובה: מהניסיון שלנו זה כמעט ולא קיים. חברת צ'ילי הפקות צברה מוניטין רב ושם טוב בתחום הפקות ימי הכיף, אין כמעט עובד שלא ישמח להשתתף בימים שאנו מארגנים.

כתבות נוספות:

פעילות גיבוש לצוות

יום גיבוש לעובדים בתל אביב

Call Now Button