צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

ארגון ימי כיף לעובדים ויוזמתו על ידי הנהלת החברה מעמידים בפניה בחירה שגוררת עמה לא מעט התלבטויות: האם ללכת על יום אחד, כיפי, עוצמתי וסוחף, או להירשם לנופש חברה? ימי כיף לעובדים, בניגוד למה שחושבים, אינם קלים יותר לארגון מאשר נופש לחברה, על אף כי הראשונים הם חד יומיים והשני הוא  מרובה ימים. 2 התכניות מצריכות לא מעט ידע בפרטים לוגיסטיים, ולכן מי שעומד להוציא מיזם של אירוע יחד עם עובדיו חייב להיעזר בחברה מקצועית המתמחה בשירותי הפקת אירועי חברה.

ימי כיף לעובדים – היתרונות

  • חוסר צורך בלוגיסטיקה אישית. העובד יכול להגיע במינימום אבזור וליהנות מיום מיוחד.
  • מהיר לגיבוש. בשונה מנופש מרובה ימים, יום כיף ניתן לגבש מהר ובספונטניות יחסית.
  • מובטח יום אנרגטי. ימי כיף לעובדים מטעמנו הם ימים רוויי אנרגיות, אשר מוציאות מכם את המקסימום במינימום הנדרש.

ימי כיף לעובדים אינן מצריכים הבאת בגדים וציוד כבד. כמו כן, הם לא מצריכים סגירה של בית מלון ועל כן קלים יותר לסגירה ב- BOOKING. החלק הקשה הוא ארגון ימי כיף לעובדים והפיכתם למעניינים, תוך מחשבה על פעילויות מרתקות. כאן תוכלו למצוא תמורה הולמת למה שאתם משלמים וליהנות מימי כיף סוחפים.

נופש חברה – היתרונות

  • העובד יכול לחוש גם בבית וגם בעבודה: היציאה בדרך כלל בליווי המשפחה.
  • מדובר על כמה ימים של התנתקות משגרת העבודה והעיסוקים המרכזיים בחיים.
  • מובטחים אתרי נופש קלאסיים, לצד אתרי תיירות, כמו למשל בריכות שחיה, הכנרת ומכוני ספא.

בנופש חברה, העובדים מגיעים בשביל לנוח. נכון, ישנן פעילויות גם בו, אבל מי שמעוניין ביום שתכליתו הבלעדית היא גיבוש יעדיף לארגן ימי כיף לעובדים. נופש חברה שאנו מציעים הוא נופש בכנרת עם כל הפינוקים: בריכות שחיה, טבילה באגם וביקור במכון ספא נחשב מאד בארץ. הביקורים משולמים על ידיכם מראש, ואנו משריינים את המקומות הפנויים. היתרונות בהזמנה דרכנו, ולא בעצמכם: מחיר זול לכל שירות שאתם צורכים. בנוסף, אנחנו עושים את כל הסידורים ודואגים לכל הפרטים הטכניים לפני אישור העסקה. אתם, למעשה, צריכים רק לשלם לו ולבוא ללא תשלום נוסף לאתרים המדוברים.

Call Now Button