צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

אם גם אתם חשים כי השגרה בעבודה בעיר הגדולה או באזור התעשייה חונקת אתכם והחברה זקוקה לשינוי, אנו מציעים ימי גיבוש לעובדים מסוגים שונים. ההתאמה של ימי הגיבוש מתבצעת על ידי מומחים מטעמנו אשר יבדקו את הנעשה בחברה שלכם, ויציעו לכם מכלול של ימי גיבוש לעובדים אשר עשויים להתאים לכם ולעובדים שבקרבכם. אם אתם ראשי-וועד, ולא מנהלי החברה, תוכלו לפנות אלינו גם כן, ולתכנן אירועי וועד לעובדים החברים. להלן מכלול של ימי גיבוש לעובדים אשר נעשים על ידנו השכם והערב.


רוצים שנארגן לכם ימי גיבוש לעובדים? דברו איתנו עכשיו:


  יום גיבוש לעובדים בבריכה

  יום גיבוש אשר סובב סביב הבריכה. יוצעו מכלול של פעילויות בריכה, לצד זמן חופשי של העובדים עם חבריהם ובני משפחותיהם. היום ילווה באירועי סילבוס הקשורים לפעילות החברה, נאומים של המנהלים, הכרזה על מצטייני החברה, ועוד.

  יום כיף לעובדים בכנרת

  ניתן לשדרג את יום הכיף בבריכה ליום כיף בכנרת. בעוד יום גיבוש לעובדים בבריכה מוגבל ותחום לבריכת שחייה או מועדון ספורט בו היא נמצאת, כאן מדובר על יום פראי באגם הכנרת, אשר כל כולו מבוסס על הטבע. פעילויות מים וטבע אטרקטיביות צפויות, וכמוהן גם פעילויות הקשורות לסילבוס החברה: הכרזה על מצטייני החברה, ונאומים שתוכננו מראש על ידי חבר- המנהלים.

  מי הם הלקוחות שלנו, ומדוע הם בדרך כלל לקוחות חוזרים?

  מנהלים בכירים של חברות בע"מ, מחלקות משאבי אנוש בחברות ועסקים וכן ועדים הפועלים מתוך החברות באישור ההנהלות. שלושת הגופים הללו ממשיכים להיעזר בשירות שלנו גם לאחר שכבר צרכו אותו בעבר, ומודים ברובם שאנו מוציאים אותם מהשגרה ומביאים להם וייב חדש אשר יש בו כדי לחדד ולשפר את המצב בחברה. "המצב החברתי והסוציאלי בחברה מעולם לא היה טוב יותר לאחר כינון אירועים מסוגים אלה", מסר אחד מחברי הוועד שארגן אצלנו אירוע בעבר. האירועים, אשר מתבססים ברובם על חוויות בפארקי מים, כמו יום כיף לעובדים בבריכה או יום כיף לעובדים בכנרת, מציעים שלל אטרקציות אשר מביאות לשיפור מצב הרוח בקרב כל עובד ועובדת, מנהל ומנהלת.


  אולי יעניין אותך 5 סיבות –למה לארגן ימי גיבוש לקבוצות עובדים

  Call Now Button