צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

ימי גיבוש לעובדים יכולים להיות עוד מקבץ פעילויות בפארק הירקון, והם יכולים להיות משהו הרבה יותר מעניין ובלתי נשכח. אנו נוציא ימי גיבוש לעובדים בצפון הארץ, על נופיו הירוקים ועל אגמיו השונים. יום כיף לעובדים בכנרת, למשל, משמש וועדי עובדים, הנהלות, עובדים בודדים שהחליטו להתאגד, ותאגידים גדולים אשר החליטו להוציא את עובדיהם ליומם הגדול. יום כיף לעובדים בכנרת שם דגש על חוויית הגיבוש כאקט בפני עצמו, ולכן אנו ניישם עבורכם את מקבץ הפעילויות הבא.

כניסה לאתרי אטרקציות יוקרתיים

כמה פעמים ניסיתם להיכנס לפארקי מים בכנרת והסתבר לכם שבלי הנקודות בכרטיס האשראי לא הייתם יכולים בשל התעריף המאד גבוה שנגבה בכניסה? אצלנו הדבר יהיה כרוך בעשרות בודדות של שקלים ולעתים באחדות שקלים לאתר. חבילת ימי גיבוש לעובדים שאנו משווקים כוללת כרטיס במחיר זול מאד בשל הסדרים שבאנו עמם מול מנהלי אותם אתרים והחברות המפעילות אותם.

כניסה למכוני בריאות מובילים

הסביבה של אגם הכנרת מאז ומעולם שמה דגש על בריאות ומרגוע, בדומה לים המלח. אנו נספק לכם ימי גיבוש לעובדים במכוני ספא יוקרתיים ובמכוני בריאות בלתי נשכחים. בדומה לאתרי האטרקציוצ, גם הכניסה אליהם תהיה בתעריף נמוך ומסובסד במסגרת החבילה שתשלמו על יום כיף לעובדים בכנרת.

תכנון נופש חברה או יום בודד

ניתן לארגן יום בודד וניתן לארגן נופש חברה. ימי גיבוש לעובדים מסוגים אלה אינם נבדלים זה מזה רק בכמות הימים אלא גם בהיערכות הלוגיסטית. בדרך כלל, ימי גיבוש לעובדים כוללים עובדים בלבד, ואילו לנופש חברה נהוג לצאת עם המשפחות והחברים הקרובים שאינם ממקום העבודה. חשוב לציין כי ברגע שהחלטתם להוציא נופש חברה, מספר המקומות יהיה עדיין מוגבל, ועליכם למסור מידע זה לעובדים בכל דרך שתבחרו: או להגביל אותם מראש בכמות האורחים שהם מביאים עמם, או לקבל החלטה להוציא את כל המשפחות של כולם, כשהגדולות יבואו על חשבון הקטנות, כלומר ללא הזמנת חברים מחוץ למשפחה. ימי גיבוש לעובדים הם ללא ספק סיבה למסיבה. אל תפספסו! החזרה למקום העבודה אחר כך – רעננה מתמיד.

פנו אלינו בכל נושא העוסק בגיבוש ימי כיף לעובדים, ואנו נסייע לכם לתכננם באופן מיטבי!

Call Now Button