צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

מרכז הארץ הוא מקום בו מתרחשות פעילויות רבות ובקצב מהיר. במקום כזה ניתן להפיק לא מעט ימי גיבוש לעובדים במרכז, כך שתהיינה פעילויות מגוונות ומהנות.

ימי גיבוש לעובדים במרכז מגלמים בתוכם לא מעט מעלות שהופכות אותו לכדאי ומומלץ עבור עסקים בכל סדר גודל.

קיום ימי גיבוש במרכז מהווים אופציה נהדרת להשתחרר מלחצים המאפיינים את חיי המשרד ביום יום. ימי גיבוש לעובדים במרכז מאפשרים לעובדים לבלות בחברת האנשים איתם הם עובדים מידי יום ולשפר את היחסים איתם. ימי גיבוש ממלאים את העובדים בכוחות לקראת המשך העבודה המשותפת.


רוצים שנארגן לכם ימי גיבוש לעובדים במרכז? דברו איתנו עכשיו:


  במהלך ימי גיבוש העובדים מקבלים כלים המשפרים את אופן התנהלותם במהלך העבודה. ימים כאלו כוללים בתוכם תרגול על ידי סדנאות. הנושאים אותם העובדים מתרגלים הם לדוגמא: חלוקת סמכויות, שיתוף פעולה, יכולת התמודדות עם משברים וכו'. לאחר התרגולים ניתן ליישם את הידע שנצבר. כך ניתן לשפר את אופן התנהלות הארגון כולו ולכן ניתן לומר על ימי גיבוש לעובדים במרכז שהם מהווים השקעה לטווח ארוך.

  לימי הגיבוש יש מימד גדול של הנאה אך היא כוללת בתוכה גם פעילות מאתגרת ואף הקניית ערכים של שיתוף פעולה, והפריה הדדית לעובדי החברה.

  ימי גיבוש הם הזדמנות נפלאה להכיר טוב יותר גם את העובדים וגם את המנהלים בסיטואציה שהיא שונה לחלוטין ממה שקורה ביום עבודה שגרתי. במהלך יום גיבוש נוצר צורך בשיתוף פעולה של צוות חזק, שיש לו אמון אחד בשני, העוזר אחד לשני וכך מתמודד עם המשימות המגיעות לפתחו.

  ימי גיבוש יכולים לסייע לצוות להנות מחוויות ייחודיות. אותן חוויות שיעברו העובדים במהלך יום הגיבוש יעזרו להם לסייע להפנים את המסרים שלמדו מאותו יום. האתגרים השונים אותם עוברים העובדים מסייעים ליצור אווירה מעודדת ותומכת בצוות והם מאפשרים לעובדים לגלות אצל מי מהם טמונות יכולות של מנהיגות והישרדות. הפעילויות השונות מסייעות במניעת שחיקה והגברת המוטיבציה של העובדים.

  ניתן לשקול לקיים את הפעילויות גיבוש במקום פתוח, בחייק הטבע. בשגרה אנחנו שוכחים לפעמים כמה הטבע יפה ועד כמה ניתן לכייף בטבע. פעילות באזור המרכז היא הנגישה ביותר לכולם.

  אם נשאל את העובדים באיזו פעילות יבחרו עבור יום הגיבוש נקבל מהם תשובה שמלבד כייף הם ישמחו גם למשהו בעל ערך מוסף ולכן כאשר מארגנים ימי גיבוש יש לחשוב על הערך המוסף העומד מאחוריו.

  כמעט כל עובד בחברה גדולה, עבר איזה שהוא יום גיבוש בעבר שכלל פיינטבול, טיול טרקטורונים או מסלול קרטינג. ימים כאלו הם באמת כייפים אך נדרש לנסות דברים חדשים.

  חשוב להשתמש בשירותיהם של חברות הפקה שיתפרו את יום הגיבוש בהתאם לדרישות הארגון כך שיתאימו לצרכי הארגון, כך בעצם תוכלו לקבל תמורה הרבה יותר גבוהה לתקציב שלכם.

  מומלץ לחפש המלצות על חברות הפקה שמפיקות ימי גיבוש או מקומות בהם מתקיימים ימי גיבוש לחברות ממישהו שכבר היה שם ויצא מרוצה.


  אולי יעניין אותך יום גיבוש לעובדים בתל אביב

  Call Now Button