צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

זה קורה בדרך כלל בסוף נובמבר, תחילת דצמבר. הנושא עולה בישיבת ההנהלה החודשית, נשאר תקציב רווחה שלא נוצל (שאלה טובה למה, אבל זה כבר למאמר אחר) בכל מקרה, צריך לעשות איתו משהו, כמובן, יום גיבוש לעובדים!

כישראלים, יום גיבוש ישר מתחבר לנו לפעילות שמתקיימת בחוץ, OUTDOOR, עם זאת, הדרישה היא לנצל את התקציב עד סוף השנה, קרי עד סוף חודש דצמבר, חורף, מה עושים?

אז ככה, כיוון שאחד מהדברים היחידים עלי אדמות, שלא ניתן לשלוט בהם הוא מזג אויר, אנחנו לא ממליצים לקחת את הסיכון, שהרי תחזית מזג האוויר מתפרסמת רק שבוע מראש ואת התוכניות ליום הגיבוש יש לתאם לפני לכן, ולכן כדאי לחשוב על פעילויות INDOOR.


רוצים שנארגן לכם ימי גיבוש לעובדים בחורף? דברו איתנו עכשיו:


  5 רעיונות INDOOR לימי גיבוש לעובדים בחורף, כאלה שלא חשבתם עליהם קודם! 

  1. סדנת נגרות

  לא תאמינו כמה גיבוש יש בעשייה, ולא סתם עשייה, אלא אחת שכוללת יצירת רהיט או כל דבר אחר בנגרות. חשוב לציין, כי אין צורך בידע מוקדם של המשתתפים בנגרות. מארגני יום הכיף יכולים להחליט מראש איזה מוצר להכין, או לתת יד חופשית למשתתפים לבחור בעת הסדנא עצמה. יש חברות שמחליטות על משהו משותף למשרד, לדוגמא שרפרפים, או מתקנים לעציצים. הגיבוש בא לידי ביטוי בעבודת הצוות שמתנהלת במהלך הסדנה. 

  1. התנדבות משותפת

  מדובר על הצעה לאחד מימי הגיבוש המספקים ביותר. ההתנדבות, מעבר לערך המוסף שיש לה כלפי הזולת, נותנת כוח ואנרגיות לנשמה ותורמת מאוד להרגשה כללית של העובד כעובד וכאדם ובכך מעלה גם את ערך הקבוצתיות. לקבוצה יש כוח לייצר משהו גדול. יש המון המון אופציות להתנדב ביחד. אפשר להחליט על ביקור קשישים במעונם, רק בילוי זמן משותף איתם לארוחת בוקר לדוגמא יעבוד. אפשר להחליט על פעילות שהיא גם מגבשת וגם התנדבותית לדוגמא – שיפוץ חדרים, צביעת מתקנים ועוד.

  1. ביקור ביקב

  בארץ הקטנה שלנו, מספר לא מבוטל של יקבים איכותיים ומיוחדים. מרביתם מציעים סיורים ביקב עצמו, הסיורים כוללים הסברים על היסטוריית היקב וכמובן איך אפשר בלי, טעימות של היינות המיוצרים ביקב. בחלק מהיקבים קיימים חדרים גדולים בהם ניתן להציג מצגת, או לעשות פעילות משותפת כלשהי לאחר הסיור.


  גולשים נוספים התעניינו שאלות נפוצות על ערב גיבוש עובדים


  1. סדנת מרקים

  גיבוש באמצעות בישול, רעיון נפלא שתמיד עובד. במהלך השנה מזג האוויר החמים לא תמיד מפרגן למרקים, חוץ מבחורף. מאוד כיף גם להכין (וללמוד סודות להכנת מרקים מוצלחים משפים מעולים) וגם ליהנות אח"כ מטעימות של כלל המרקים שהוכנו. והכל ביחד, כקבוצה.

  1. יום צילומי תדמית אישיים וקבוצתיים

  צילומים שכאלה מתקיימים לרוב בתוך סטודיו ולכן מדובר על אופציה מצויינת למפגש גיבוש מעולה לימי החורף. רוב הצלמים מציעים צילומי אולפן בקונספטים מיוחדים, לדוגמא: המערב הפרוע, שנות ה 60. היתרון באירוע גיבוש זה כפול: העובדים מקבלים צילומי תדמית לשימושם העסקי והאישי, ובנוסף, יתקבלו תמונות קבוצתיות, יהיה ניתן לתלות אותם במשרדים, ככה שהזיכרון הטוב מיום הגיבוש המוצלח, ילווה את העובדים, וייתן להם מוטיבציה גם לקראת יום הגיבוש הבא. אתם תופתעו, גיבוש יגיע גם דרך שיחות החולין שיקיימו העובדים בין הצילומים.  

  את יום הגיבוש כדאי לסיים כמובן, במה שכולם אוהבים, ארוחה טובה במסעדה טובה, גם קינוחים טובים לנשמה וככה גם מוטיבציה ולגיבוש.

  יש המון המון פתרונות, טובים לא פחות מהקיץ לימי גיבוש לעובדים בחורף.

  Call Now Button