צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

ימי גיבוש לעובדים הם מתכונת מצוינת ללכד את החברה. באמצעות פעילויות שונות, ניתן להפוך את מכלול עובדיה למגובש, כזה שמכיר טוב יותר את זולתו ובעל מוטיבציה יתרה לעבוד. זה מקבץ שעות אשר חיוני מאד לעובדי הארגון, ומהווה מעין הקבלה לתדלוק עבור המכונית או ישיבה לארוחה טובה כאשר רעבים. יחד עם זאת, יש דברים שצריך לחשוב עליהם גם לאחר שהחברה כבר התגבשה, וחבריה עובדים זה לצד זה בהרמוניה. במצבים כאלו קיימים אף קיימים ערוצים לצ'פר את הארגון, כמו למשל יום כיף לעובדים בספא.


רוצים שנארגן לכם ימי גיבוש לעובדים? דברו איתנו עכשיו:


  ההבדל העיקרי בין ימי גיבוש לעובדים לבין יום כיף לעובדים בספא – מהות התכנית

  אם התכנית היא לגבש את העובדים, לשם כך יש לנו ימי גיבוש מתוכננים המיועדים בדיוק למטרה זו, אשר יצרו ליכוד ושיתוף בין העובדים. אם המטרה היא נופש ומנוחה פר אקסלנס, הדרך המומלצת ביותר היא יום כיף לעובדים בספא. במסגרת יום הכיף, הם יוכלו ליהנות משלל טיפולים, סדנאות וטבילה במרחצאות מדוגמות. הם גם יוכלו להביא את בני משפחותיהם ולשלב בילוי עם החברים לעבודה עם בילוי זוגי או משפחתי.

  תכנון ימי גיבוש לעובדים

  אתם תצטרכו להחליט אם לגשת לימי גיבוש באתרים המוניים או במתחם סגור שיש להירשם אליו מראש. מומלץ להיעזר בחברת הפקת אירועים חברה שתדאג לכל הסידורים, לסגירות ולאירוע מדוגם ומוצלח. כינון אירוע שכזה לבד מצריך המון ידע בלוגיסטיקה, עד כדי כך שמוטב לא לעשות זאת בעצמכם אלא להיעזר בסיוע מקצועי.

  תכנון יום כיף לעובדים בספא

  מומלץ לפנות לחברת הפקת אירועי חברה אשר תדאג לסגירה של הספר עבור עובדי החברה. כאשר מדובר על ביקור המוני במכון הספא, מומלץ לערב חברה מקצועית שתדאג לשריון תאריך, מקום פנוי ופעילויות המתאימות להזמנתכם. מומלץ לבדוק בדיוק מה מציעים לכם, ולשתף את העובדים מוקדם ככל האפשר על מנת שגם הם יוכלו להחליט איזו פעילות ספא הם מעוניינים לעשות. יום כיף לעובדים בספא טומן בחובו המון פעילויות אליהן ניתן לצאת, ולכן חשוב לדאוג למבחר גדול על מנת לאפשר יום כיף אמתי לכל מי שיגיע לבלות אתכם בספא.


  אולי יעניין אותך סדנאות גיבוש לעובדים – היתרונות שבדבר

  Call Now Button