צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

כאשר העובדים במקום עבודה, מקבלים הודעה על כך שהם יוצאים ליום כיף בתאריך מסוים, כולם נרגשים ומאושרים. יש מקרים שבהם ההנהלה מיידעת את העובדים, מה יהיה לוח הזמנים ביום זה ויש מקרים שמדובר בהפתעה ולכן העובדים יכולים לנחש מה התוכנית ולאן הם אמורים לנסוע.


רוצים שנארגן לכם יום כיף לציבור הדתי? דברו איתנו עכשיו:


  יום כיף מחוץ למשרד

  לרוב העובדים לא משנה לאן נוסעים, אם הם היו במקומות הללו או עדיין לא. מה שחשוב הוא העובדה שהם זונחים את המקלדת ליום אחד ומתמקדים בשיחות נעימות עם העובדים האחרים, כדי להכיר טוב יותר זה את זה וליהנות מהדרך ומהנופים היפהפיים.

  תכנון של הנסיעה

  האופציות לנסיעות הן רבות ואפשר לנסוע לצפון, לדרום ולכל מקום אחר. כשההנהלה מעוניינת להעניק ערך מוסף של יום כיף לציבור הדתי או הפקת אירועי חברה יוצאים בשעה מוקדמת מהמשרד, האוטובוס ממתין להם והתחנה הראשונה שבה הם יעצרו הוא בית קפה במיקום קסום, שבו הם ייהנו מארוחת בוקר משובחת וברמת איכות גבוהה במיוחד.

  בתום הארוחה לכולם יש כוח והעובדים מתקדמים למקום שבו הם יבצעו משחק מאתגר בסגנון המרוץ למיליון, או חיפוש אחר המטמון. המדריך מחלק את המשתתפים לכמה קבוצות אשר מתחרות זו בזו. בכל קבוצה יש עובדים מכל המחלקות ולעיתים מדובר באנשים שאינם מכירים זה את זה כלל. באופן טבעי כל אחד מהמשתתפים יעשה כל שניתן כדי שהקבוצה שלו תנצח ולכן הם מקשיבים בתשומת לב רבה לדברי המדריך ועם קבלת המשימות, הם מתרכזים בהן.

  המשימות כוללות שאלות טריוויה אשר מבוססות על ידע אישי בנושאים כמו גיאוגרפיה, ארכיאולוגיה וכו' ועל אינטליגנציה כללית, מהירות ההבנה והתגובה הקולחת סוללים את הדרך למשימה הבאה וכך העובדים נעים בשטח, פותרים את כל התעלומות ובסופו של דבר אחת הקבוצות מנצחת.

  המטרה של משחקי החברה

  הרצון של ההנהלה הוא שהעובדים יכירו זה את זה בפאן האישי, מיהו אדם שמסייע לאחרים, מיהו אדם חברתי, על מי אפשר לסמוך ועוד. ההיכרות הזו היא פאן חשוב מאד כיוון שבעתיד העובדים הללו ישתפו פעולה גם בענייני עבודה ובכך הושגה המטרה של החברה בעת ארגון יום כיף לדתיים.

  ארוחת צהרים לעובדים

  אחרי הפעילות המאומצת, אין כמו לשבת כולם יחד וליהנות מארוחת צהרים מושקעת, בחוף קיסריה מול הים התיכון, או במסעדה נהדרת סביב הכנרת כך שכולם נהנים מהמראות הקסומים של אגם הכנרת.

  ביקור במקומות יפהפיים

  ההיצע של מקומות מרהיבים בצפון הוא עצום, אפשר לטייל לדוגמה בנקרות הייחודיות בראש הנקרה, ליהנות מהנסיעה ברכבל ומהנוף עוצר הנשימה לאורך השביל ומהמראות יוצאי הדופן של הסלעים בחוף. מעניין לראות את הגבול בין ישראל ללבנון ואת כוחות האו"ם שמסיירים בו כל הזמן.

  בסיומו של יום כיף לציבור הדתי, העובדים אומנם עייפים מהטיול ומהמשחק אך הם מרוצים מאד מהמקומות במעניינים שבהם ביקרו, מהעובדה שהם הכירו עובדים רבים ומהאווירה הנפלאה שהייתה ביום זה מתחילתו ועד סופו.

  אולי יעניין אותך יום גיבוש לעובדים במדבר

  Call Now Button