צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ הגיע!! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תכניות מטריפות, מרעננות ומתאימות לחודשי הקיץ החמים בכל הארץ:  ביקור במרכזי מבקרים וסדנאות במקומות ממוזגים, טיולים רטובים, גיבושים רטובים,טיולי שטח, נופשים פעילים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

יום כיף באמצע השבוע הוא הזדמנות נהדרת לעזוב את העבודה היום יומית ולצאת להרפתקה במקומות שונים ברחבי הארץ.

החשיבות של יום כיף עבור הציבור הדתי

להבדיל מהציבור החילוני שמטייל בסופי שבוע, הציבור הדתי אינו מבצע זאת ולכן יש הרבה מקומות שהם עדיין לא ביקרו בהם. הנהלת החברה מודעת לכך ולכן בכל פעם שמתאמים יום כיף לדתיים, הם בוחנים כמה וכמה מקומות ובסופו של דבר דואגים ליצור חוויה שלא תשכח לעולם.

כדי לגוון דואגת הנהלת החברה לתאם בכל פעם טיול במקום אחר ובדרך זו העובדים נהנים ממראות ייחודיים במקומות שונים, שאת רובם הם אינם מכירים.


רוצים שנארגן לכם יום כיף לדתיים? דברו איתנו עכשיו:


  טיול בצפון

  הדרך המיוחדת לראות את כל הנופים הקסומים היא לא בנסיעה המשותפת באוטובוס, אלא בירידה לשטח. זו הסיבה שמתאמים עבור העובדים טיול באמצעות ג'יפים או רינג'רים בשטחים המותאמים לכך בצפון לדוגמה בסמוך לכנרת, על הכרמל ליד בית אורן או בגלבוע. הרכבים יוצאים לדרך והעובדים פוגשים בדרך שדות צבעוניים, חממות, יערות, יישובים מרתקים, חיות, צמחייה ועוד.

  קולינריה בטיול

  כאשר מדובר על יום כיף לדתיים, הוא כולל תמיד הקפדה על אוכל כשר ברמה קולינרית גבוהה. בתחילת הטיול נפגשים כולם בבית קפה ייחודי, משקיפים על נוף קסום והאוכל תמיד בטעמים משובחים. גם את ארוחת הצהרים דואגים לתאם בנוף אחר, העובדים תמיד נהנים בכל נקודה גיאוגרפית ובתום הארוחה ממשיכים את הטיול.

  ביקור ביקב

  אחד המקומות המרתקים במהלך הטיול הוא ביקור ביקב. כאן אפשר לראות את תהליך הבציר, את הדריכה על הענבים ואת תהליכי הייצור של היינות האדומים, הלבנים והשמפניה. מדובר בתהליך מרתק, ומעניין מאד וכל העובדים נהנים מהריחות הנפלאים. הם נהנים לטעום יינות אדומים שמתאימים לקידוש ביום שישי בערב ורבים מהם גם קונים כמה בקבוקים, לאור טיבם היוצא דופן.

  משחק חברתי של העובדים

  אחת המטרות של יום כיף לדתיים היא להעמיק את ההיכרות של העובדים (קראו עוד על יום כיף לעובדים). כיוון שהגיעו עובדים מכמה מחלקות, מערבבים ביניהם במהלך המשחק וזאת כדי שיכירו טוב יותר זה את זה. במרוץ למיליון הם נדרשים לבצע משימות שונות, בחלקן יש לבצע פעילות גופנית, אחרות קשורות לנושאים הקשורים למקום שבו הם נמצאים ולמי שיש ידע בכך מקשר בין הדברים ויכול לענות בקלות על כל שאלה. כך הם מתקדמים במאמץ משותף צעד אחר צעד, עד שהם מגיעים על פי כל הרמזים ליעד.

  לפעמים זה יהיה מבצר מימי הרומאים או הצלבנים, תחנת רכבת, אנדרטה, פסל סביבתי, או כל מקום מוכר אחר שהוא נקודת הסיום של המרוץ.

  העובדים שהגיעו הראשונים, מרוצים מהמסלול המסקרן שהם ביצעו בכוחות משותפים. אין ספק שאם מדובר בעובדים שכלל לא הכירו זה את זה, אז כעת יש ביניהם היכרות מצוינת שתוביל לכך שהם ישתפו פעולה לבטח גם בנושאים שונים של עשייה עסקית, בהתאם לפעילות משותפת בחברה.

  Open chat
  קבלו הצעת מחיר ב-WhatsApp