צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ הגיע!! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תכניות חדשות לימי גיבוש שונים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים :  ביקור במרכזי מבקרים וסדנאות במקומות ממוזגים,  ימי גיבוש רטובים, טיולי שטח מטריפים, נופשים  במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

יום גיבוש לעובדים בדרום

יום גיבוש לעובדים בדרום הוא למעשה יום כיף לעובדים, זהו יום שבו תוכלו לצאת לטיול מרתק ורווי חוויות. אזור הדרום ושפלת יהודה נחשב לאחד האטרקטיביים ומרובי הפעילות שיש לנו כחברת הפקת אירועים להציע לכם. בואו לעוד יום גדוש בחוויות אשר יקח אתכם למחוזות הנאה וסיפוק אשר לא חשתם מזה שנים רבות.

יום גיבוש לעובדים בדרום – טיול משולב אופני שטח ורכבי גולף

המעבר בין נקודות הציון השונות בטיול יתבצע באופני שטח ורכבי גולף. כשאתם רוכבים בלב המדבר, או נהנים מנסיעה עם חלונות פתוחים, אתם חשים את לב לבה של הארץ וחשופים למיטב נופיה. מה בתכנון, אתם שואלים?

נופי שדות חקלאיים מטופחים

אנו נעבור בסוגי קרקע שונים, כששדות ירוקים פזורים ברחבי נקודות ציון שונות במדבר. בהם, נוכל לעצור, לנוח, להתרענן ולשמוע הסברים מרתקים את הסביבה בה אנו נמצאים. נופי השדות יהיו מרהיבים במיוחד על רקע החום/כתום המדברי שיאפוף אותנו לכל אורך המסע.

מי מעיין הזורם כל ימות השנה

נצפה במעיין תמנה ונחוש את מימיו. המעיין אינו אכזב אלא איתן, כלומר זורם בכל ימות השנה, והוא מהווה מקור מים קבוע בלב המדבר. המעיין הוא אחד מזרמי המים המרשימים באזור, ומראהו המתפתל ללא ספק יוצר מרקם מיוחד התורם לנוף העשיר הנפרש מולנו.

הגשר הטורקי

עוד אטרקציה מרהיבה בה נעבור עם רכבי השטח והאופניים שלרשותכם. הגשר הטורקי הוא אוביקט אדריכלי שישמש אותנו בדרך. נעצור, נבחן את החזות האדריכלית שלו ונמשיך למסע אל עבר גולת הכותרת שלו: עיר קדומה מימי הפלישתים.

תל מקנה היא עקרון הקדומה – עיר פלאית בלב המדבר

בעיר זו נתרשם ממגוון רחב של ממצאים מרתקים ובהם בתי בד ומפעל ייצור שמן הזית הקדום. העיר עשירה בפריטים ארכיאולוגיים מימי הפלישתים, אותם נסקור ונציג לכם. תל מקנה היא לא עוד עיר פלישתית אלא אחת מהערים המתועדות ביותר מבחינה ארכיאולוגית. על כן, עיקר מסע השטח יתמקד בה ובכל האטרקציות הייחודיות שלה.

סיור טעימות – לאחר נסיעת השטח

בתום נסיעת השטח, נעבור לרכב הסעות רגיל ולאחר נסיעה של 25 דקות נגיע אל משק העזים, ונציץ אל בעלי החיים הגדלים שם. מובטחת חוויה נדירה, וכמובן טעימה במיוחד.

קראו עוד על:

יום גיבוש לעובדים

הפקת אירועי חברה

קבלו הצעת מחיר ב-WhatsApp