צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

בכל חברה או ארגון ישנה קבוצה של אנשים- אשר עובדים בה, בין אם באופן קבוע או באופן זמני. אל תתבלבלו! קבוצה זה לא צוות! קבוצה יכולה להיות אוסף רנדומאלי של אנשים אשר התאספו ביחד בעל כורחם ולא מתוך בחירה ועובדים ביחד באותו ארגון. צוות- זו קבוצה של אנשים שפועלים ביחד בשיתוף פעולה וסינרגיה לצורך מטרה משותפת של כולם.


רוצים שנארגן לכם יום גיבוש לחברה שלכם? דברו איתנו עכשיו:


  ומה אתם רוצים בחברה- קבוצה או צוות? סביר להניח שצוות. ואחת הדרכים להשיג את זה היא יום גיבוש לחברה.

  כיצד הופכים מקבוצה לצוות?

  לא, אחרי יום גיבוש לא כולם יהיו חברים או יסתדרו ביחד בצורה מופתית, ותמיד יהיו אנשים אשר לא ישתלבו- אבל זו בהחלט הזדמנות נהדרת לגרום לעובדים להכיר זה את זו, לעבוד ביחד- אפילו בפעילות בה הם תלויים אחד בשני וככה הם לומדים לעבוד ביחד ולהפוך לצוות.

  יום גיבוש לחברה נועד לגבש את העובדים- לתת להם להכיר צדדים שלא הכירו בעובדים אחרים ואפילו בעצמם, ולתת למנהלים את ההזדמנות לשבור דיסטנס ולהכיר את העובדים שלהם מקרוב. חשוב שביום זה יהיה ערך מוסף, חוויה שהם יזכרו ולא רק יום כיף ללא תכלית.


  גולשים נוספים התעניינו גם ערב גיבוש לעובדים


  בניית תוכנית ליום גיבוש לחברה

  במידה והחלטתם שהאנשים אשר עובדים בחרה צריכים לעבור גיבוש, ללמוד לעבוד ביחד ולהתנהל כצוות ולא רק קבוצה של עובדים- צריך לבנות תוכנית מסודרת ומאורגנת.  המטרה היא לא להפוך את היום ליום עבודה מתיש או להכריח את העובדים לעשות דברים בניגוד לרצונם- אלא לבנות יום שלם של פעילות מגבשת כשמילה 'צוות' היא המילה המנחה.

  לא כל היום צריך להיות פעילות אינטנסיבית- גם הנסיעות המשותפות עם הדרכה וחידון, גם הארוחות- אלה יכולות להיות גיבוש טבעי ובלתי פורמאלי של אנשי הצוות בינם לבין עצמם עם או בלי התערבות ההנהלה. בפעילויות עצמן חשוב לגרום לעובדים לעבוד ביחד- להיות תלויים אחד בשני בכדי להגיע למטרה ושלא יצליחו לעשות זאת לבד, כך הם יבינו שכל אחד מהם חשוב במעגל העובדים בחברה ושהם כולם ביחד עובדים לאותה מטרה. כאשר אנשים תלויים זה בזה לצורך ההצלחה האישית שלהם ולצורך ההצלחה העסקית המשותפת של הקבוצה- הם פועלים ביחד זה עם זה ולא נגד אחד השני.

  רוב העובדים עברו פעילויות גיבוש כאלה ואחרות בראיונות עבודה לבדוק אם הם מתאימים לאותה חברה או לארגון וזוכרים זאת כמבחנים קשים או מעצבנים בהם היו צריכים להראות שהם יודעים להנהיג או לעבוד בשיתוף פעולה כצוות- נסו לא להביא תכנים כאלה אלא באמת להפיק יום גיבוש לחברה הכי נעים, אותנטי וטבעי אבל גם מקרב מגבש ומלמד!


  אולי יעניין אותך הפקת אירועי חברה

  Call Now Button