צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

כאשר אתם זקוקים לגיבוש ימי כיף לעובדים, אך הספקתם הלכתם לאיבוד בתכנון היום החלומי, בשל מחלוקות שהיו לכם עם מנהלים אחרים, ראשי וועד וכד' – אתם זקוקים למקבץ הטיפים הבא. הוא נכתב על סמך ניסיון רב ויוכל לסייע לכם להחליט נכון ולגבש את יום הכיף באופן האולטימטיבי והחיוני ביותר עבורכם.

הפקת אירועי חברה היא נישה מקצועית – היעזרו בה

הפקת אירועי חברה, בשונה מהפקת מסיבה לעובדים, היא נישה בפני עצמה. חברת הפקות רגילה, שהשתמשתם בה בעבר, לא תספיק בשביל להביא רעיונות איכותיים שיעשו מהפך במקום העבודה שלכם ויגרמו ליום הגיבוש באמת "לעבוד". לשם כך, אתם זקוקים לחברת הפקת אירועי חברה שזהו תחום ההתמחות שלה. לחברות כאלה, בדרך כלל ישנה גישה לאתרים אטרקטיביים בתשלום כמו פארקים לאומיים ואטרקציות מים, אשר יוכלו להוסיף עניין רב ליומכם הגדול. בנוסף, לחברה ניסיון ארגוני לוגיסטי רב מול נהגים, ואתרי אטרקציות שונים.

תכנון ימי גיבוש לעובדים על פי מתווה מקצועי

ימי גיבוש לעובדים חייבים בתכנון אופרטיבי ומקצועי שלכם מול נציגי חברת הפקת אירועי חברה. המשמעות היא שכאשר החברה מוסרת לכם את המתווה, לוחות הזמנים וכד', עליכם לבדוק זאת במסמרות, לבחון האם בכלל ניתן לגבש את כל העובדים ביום X בשעה Y על פי המתוכנן, ואם ישנה תקלה או חוסר אפשרות, יש להודיע לחברה מה שיותר מהר על מנת למצוא תכנון אופרטיבי אחר. תקלות רבות קורות בעת ימי כיף לעובדים כאשר ההנהלה מגלה כי היא לא יכולה לעמוד ביעדים שחברת ההפקות הציבה לה, וזה עלול למוטט את היום כולו. אנא הקדישו לכך זמן וודאו כי הסילבוס אכן מתאים לחברה ולעובדיה.

הוצאת האירוע לפועל על פי מצבת כוח אדם מתוכננת מראש

חשוב מאד להקפיד על כך. אם מדובר על יום לעובדים בלבד, הכריזו על כך וודאו שהעובדים יודעים שלא ניתן להביא חברים ובני זוג. גם אם מדובר באירוע משפחות, חברת הפקת אירועי חברה תודיע לכם מהו מספר המקומות המקסימלי האפשרי לאירוע. במקרה זה אסור להתנהג בפזרנות. יש להודיע לעובדים כי אתם מוגבלים במספר המקומות, ולערוך רישומים שלהם לפני שיוצאים לאירוע. כל עובד שמבקש להביא מצבת אנשים יעבור בדיקה האם יש מקום לכולם. למען ההגינות, ניתן גם להגביל מראש את העובדים ל- X אנשים PER אחד, ואז לא נוצרת אפלייה במספר המשתתפים.

אולי יעניין אותך:

יום גיבוש בירושלים

הפקת כנסים

Call Now Button