צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

אם אתם מתלבטים אלו ימי גיבוש לעובדים לערוך, וכיצד לערוך אותם, חסכו בהתלבטויות. ישראל היא ארץ הביורוקרטיה, ובמיוחד כשזה מגיע לאירועים מתוירים לעובדים. בלי חברת הפקת אירועי חברה ההתגברות על הביורוקרטיה באתרי הנופש, והשגת מחרי מייטיב עבורכם תהיה כמעט בלתי אפשרית. אנו נדאג לביצוע כל ההליכים הלוגיסטיים מול המנהלות, ונספק לכם ימי גיבוש לעובדים במחיר אחיד, עם שלל אטרקציות. מצאנו לנכון לספק מספר טיפים על ההחלטה בדבר סוגו של יום הגיבוש, תוכנו והסילבוס שיהיה בו.

מומלץ להחליט על סוגם של ימי גיבוש לעובדים: נופש או יום פעילויות

נופש מכיל גם רגעי מנוחה ותעשיית LOW TECH מפותחת מול חופי ים אקזוטיים, בנוסף לפעילויות גיבוש טיפוסיות, בעוד ימי גיבוש מכילים רק מוטיבים של פעילויות. יום כיף לעובדים בכנרת, למשל, הוא יופי של חווית גיבוש וגם נופש. הוא מלא באתרים ובחופי ים יפים, וניתן לנצל את המרחב לעריכת פעילות חד יומית מענגת ומגבשת, או לעריכת נופש בן כמה ימים.

הפקת אירועי חברה מצריכה אתכם מראש לדעת כמה משתתפים יש

בניגוד למה שאתם סבורים הדבר לא בהכרח ייקר את ההוצאות. על מספר רב מאד של משתתפים תיתכן הנחה סיטונאית בכניסה לאתרי נופש ופעילויות, ולכן גרף עליית המחירים אינו ביחס ישר לכמות העובדים שישתתפו. יחד עם זאת, יום כיף לעובדים בכנרת, שיהיה יום רוויי כניסות לאתרים, מצריך שנדע כמה משתתפים יש על מנת שנוכל לבוא אליכם במהרה על הצעת מחיר קונקרטית.

תכנון סוג הפעילויות מומלץ אף הוא לביצוע מהר ככל הניתן

במסגרתו, תוכלו להחליט האם מדובר על פעילויות קבוצתיות או יחידניות, האם מדובר בכלל באירוע הפנינג עם המשפחות של העובדים או אירוע לעובדים בלבד. סוג הפעילויות מומלץ מאד לידיעה על מנת שתוכלו לתכנן מראש את הטיול או הנופשון או יום הגיבוש שלכם ולדעת מה מצפה לכם בהם. כמו כן, במידה והטיול הוא טיול משפחות, קחו בחשבון שמתווספים פרטים נוספים, ואז יהיה עליכם לערוך רישום מדויק של כל אחד מהם על מנת לתמחר מחדש את האירוע ולבדוק את שינויו הצפוי. כך, אנו כחברת הפקות אירועים נדע כמה שיותר מהר כמה יעלה האירוע.

אולי יעניין אותך:

יום גיבוש לעובדים

יום גיבוש לעובדים בגליל המערבי

Call Now Button