צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

ימי גיבוש לעובדים רלוונטיים במהלך כל השנה אבל בתקופת הקיץ יש לא מעט רעיונות ובשאר ימי השנה שהם לא קרים במיוחד תמיד יש מה לעשות בימי גיבוש לעובדים. אבל מה עושים בימי גיבוש לעובדים בחורף?

אז קודם כל אולי החורף בישראל הוא לא ארוך וגם לא קר במיוחד אבל הוא בהחלט לא צפוי ולכן יכול להיות יום גשום במיוחד או יום עם רוחות מה שיכול לשבש לגמרי את התכנון מראש לימי גיבוש לעובדים בחורף ובכלל- אז חשוב לתכנן ימי גיבוש וכמובן אלטרנטיבות לצורך ביטחון.

ימי גיבוש לעובדים בחורף- איפה כדאי?

אמרתם חורף אמרתם צפון הארץ! המקום הכי כדאי להיות בו בימות השנה בכלל ובתקופת החורף בפרט. הכל ירוק ופורח, המעיינות מלאים במים והנחלים זורמים ואם יתמזל מזלכם אז החרמון מושלג.

חורף ישראלי זו גם הזדמנות נהדרת לגלות מחדש את המדבר דווקא בדרום הארץ כשהנחלים זורמים (וכמובן להיזהר משטפונות) ושלא כל כך חם ואפשר להנות מטיולים בדרום ולא להישרף בשמש החמה והיוקדת של חודשי הקיץ.

כמובן את הפעילויות של יום גיבוש לעובדים בחורף– לא משנה איפה תבחרו בארץ- כדאי להתאים ולבדוק את מזג האוויר הצפוי לפני. טיולים ופעילויות גיבוש בחוץ יכולים להיות חוויה של ממש אם מזג האוויר מאפשר זאת- סיורים של זרימת נחלים, נדידת ציפורים, פריחות נדירות וגם הדרכות במקומות שלא הכרתם על ידי סיירים ומדריכי טיולים. עוד אפשר להגיע לכפרים ולארוחות מסורתיות אצל הצ'רקסים והדרוזים שבצפון ולהכיר תרבויות אחרות וכמובן להנות מאוכל טעים ותה טוב שתמיד מומלץ בחורף.

ימי גיבוש לעובדים בחורף-במקום פתוח או סגור?

אם כבר המלצנו על שלל פעילויות לעובדים ורעיונות לימי גיבוש בחורף גם בצפון הארץ וגם בדרום הארץ בחוץ בטבע, אפשר כמובן להמליץ על לא מעט פעילויות בתוך מקומות סגורים אותן אפשר גם לעשות במרכז הארץ ולא צריך להדרים או להצפין יותר מדי (מה שמצריך גם נסיעה שלא תמיד מסתדרת ואפשרית).

מה אפשר לעשות במרכז בפעילויות במקום סגור?- אפשר להזמין חדר בריחה, אפשר להביא הרצאה מרתקת לארגון עצמו, אפשר פעילות של ארוחה במסעדה כולל הרצאה או פעילות מגבשת כלשהי של הרצאה אינטרקטיבית. מופע פרטי שמוזמן לעובדים בלבד כחלק מיום הגיבוש, ואפילו קורסים וסדנאות חווייתיות של בישול, עיצוב בחומרים שונים כמו עץ ומתכת, הדרכות אומנותיות למיניהן וכל פעילות שמתאימה לעובדים בארגון שלכם!


אולי יעניין אותך איך מתאימים סדנאות גיבוש לעובדים?

Call Now Button