צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

טיולי שטח לקבוצות

טיולים המתבססים על פעילויות שטח נעשו טרנד בקרב עובדים המעוניינים בגיבוש במקום עבודתם. אם בעבר, יום הגיבוש הפופולרי היה בתוך העיר, מבוסס על פארק ספורט או פנאי כלשהו, כיום מקומות העבודה גילו מחדש את השטחים הפתוחים בארץ. בניגוד למה שאתם סבורים, לא צריך להצפין עד הגליל והגולן (יום כיף בצפון) או להדרים עד הנגב. ישנם שטחים פתוחים רבים המיועדים לטיולים לעובדים גם במרכז ובשרון, אך העניין המרכזי הוא השטח שיתאים לכם, וסוג הפעילות הרצויה לכם כקבוצה מלוכדת.

איתור טיולי שטח לקבוצות המתאימים לקבוצה שלנו

בין אם אתם הוועד במקום העבודה, המנהלים או משאבי האנוש, טוב תעשו אם תיפגשו אתנו, כנציגים מקצועיים של חברת טיולי שטח לקבוצות. אנו נציג בפניכם רשימה אפשרית של טיולי שטח המתאימה לכמות  העובדים אשר הצגתם, לגיל העובדים ולתחומי העניין העיקריים הרווחים בקרבם. אנו מסייעים גם להתאים תקציב לטיולים הללו, ולהכפיף אותם ללוחות זמנים חד משמעיים. טיולי שטח לקבוצות המאורגנים על ידנו מזכים את הלקוחות בדיוק במה שמתאים להם. ליווינו קבוצות מטיילים רבות בעבר במסגרת מקומות עבודתם, וכעת גם תורכם ליהנות משירות חסר תקדים.


קראו עוד על יום כיף לעובדים


הידיעה שעשינו מה שמתאים לכם

כיצד תדעו שבחרתו במה שבאמת מתאים לכם עוד לפני שיצאתם לטייל אתנו? אנו לא מסתפקים במתן שם לחבילת הטיול שלנו ומורים לכם להתייצב בנקודה X בתאריך Y. אנו מספקים מידע מלא על טיולי שטח לקבוצות, על המבנה המלא של הסילבוס, על האתרים בהם נבקר, ואפילו מפרסמים מהו מחיר הכניסה לאתרים הללו בכניסה קמעונאית שלכם, לעומת ההנחה שתקבלו כקבוצה שנשלחת על ידנו. לכן, אתם יוצאים מכן כשאתם מכירים היטב כיצד בנויים טיולי שטח לקבוצות, יודעים כמה הם עולים ומה מצפה לכם בהם. המידע רב, לכן, אל תמהרו להסכים. שבו בסלון או במשרד, התייעצו עם הקולגות שלכם לעבודה, וחזרו אלינו בראש נקי, כשאתם יודעים שהפעילות היא לרוחכם.

מובטחת חוויה סוחפת ובלתי נשכחת

טיולי שטח לקבוצות מטעמנו מזכים אתכם בחוויה סוחפת, באתגר תמידי ובעניין רב גם בטיולים דינאמיים יותר בהם ממד האקסטרים פחות בולט. ניתן להתרשם מחוות דעתם של מטיילים קודמים בקבוצות מאורגנות ולהירשם אלינו כמטיילים לעתיד.

Call Now Button