צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

לאחרונה ניתן לראות מקומות עבודה שונים אשר בוחרים לערוך יום כיף לעובדים בספא או במקומות דומים אשר בהם לא היה נהוג לערוך ימי גיבוש בעבר. יום גיבוש לעובדים בבריכה, או יום גיבוש לעובדים בכנרת עם פינוקי מסאז' וכדומה לא היו מוכרים עד כה, ולא הרבה חברות מבצעות ימי גיבוש מהסוג הזה.

ואמנם, מדובר בסוג של הנאה אשר לא מתאים לכל חברה, ולכן לפני שאתם בוחרים לקיים יום כיף לעובדים בספא או במקום דומה, חשוב מאוד שתדעו להעריך את החברה שלכם ולדעת האם לעובדים בה מתאים יום גיבוש מהסוג הזה או שעדיף לבחור בפעילות שונה עבור יום הגיבוש.


רוצים שנארגן לכם יום כיף לעובדים בספא? דברו איתנו עכשיו:


  מתאים בעיקר לחברות קטנות

  יום כיף לעובדים בספא או במקום דומה הינו יום כיף אשר מתאים בעיקר לחברות קטנות, למקומות בהם כל העובדים מכירים היטב אחד את השני ואין להם שום בעיה לשבת יחד במקומות הנחשבים לאינטימיים יותר ויוצרים קירוב בין העובדים, כמו ספא ובריכה. בנוסף, לפני שמקיימים יום כיף מהסוג הזה חשוב לבדוק כי אין עובדים רבים אשר שומרי מסורת ולא יוכלו כלל להגיע או להשתתף ביום כיף מהסוג הזה, דבר אשר ישפיע לרעה על ההצלחה של היום ויגרום לתחושת מבוכה בין העובדים השונים, אלו שמשתתפים בו, ואילו שלא.

  התייעצו עם העובדים

  אם אתם מתלבטים האם יתאים לחברה שלכם יום כיף לעובדים בספא או שעדיף לבחור בפעילות אחרת, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא פשוט לשאול את העובדים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפתוח גליון אלקטרוני או מייל המאפשר לבצע הצבעה ולבקש מהעובדים להביע את חוות דעתם על הרעיון. כך תוכלו לדעת האם נרשמת התלהבות בין העובדים אשר מאפשרת לכם לקיים את היום הזה ללא חששות, או שישנם עובדים רבים שלא יוכלו להשתתף ביום מהסוג הזה, או חושבים שלא מדובר ברעיון ראוי, ולכן עדיף לכם לבחור ביום כיף מסוג אחר ויום גיבוש אשר משלב פעילות שונה מזו שחשבתם ליצור בתחילה.

  אולי יעניין אותך:

  הפקת אירועים עסקיים

  הפקת אירועי חברה

  Call Now Button