צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

אזור צפון הארץ הינו מוקד תיירותי גדול בו ניתן למצוא המון אתרים ושמורות טבע בהם נוכל ליהנות מיום כיף מפנק.

יום כיף הוא יום חשוב שהעובדים או בני המשפחה מחכים לו בכיליון עיניים. על מנת שהוא באמת יהיה כייפי ומהנה ויעבור חלק ללא תקלות יש לתת את הדעת ללא מעט נושאים ולכן נדרש לתכנן אותו במלוא הרצינות.


אז על מה עלינו לתת את הדעת בעודנו חושבים לתכנן יום כיף בצפון:

  1. חשוב מאוד להתייעץ עם העובדים או בני המשפחה ולהקדיש זמן מחשבה ליום הכיף בצפון– היכן כבר בילינו בעבר? ממה נהננו פחות וממה יותר? מה היינו שמחים לחוות שוב?
  2. מהו התקציב העומד לרשותנו– בין אנחנו מתכננים יום כיף בצפון לעובדי חברה או לבני משפחה תמיד חשוב לבדוק מהו התקציב העומד לרשותנו על מנת שנוכל לתכנן יום כיף איכותי ומהנה. אם ישנה מגבלת תקציב עדיף לקבוע יום קצר ואיכותי מאשר יום ארוך ומייגע.
  3. בחירת תאריך היעד ליציאה ליום הכיף– אם מדובר על יום כיף עסקי המתקיים לרוב במהלך השבוע, חשוב לבדוק שבתאריך המיועד רוב העובדים יכולים להצטרף. יש לבדוק שלדוגמא לא מדובר על ימים לפני הגשת מאזן אז לא יוכלו להצטרף אנשי הכספים וכו'. אם מדובר ביום כיף משפחתי, לרוב הוא יתקיים בסופי שבוע, אז לרוב בני המשפחה פנויים. האם מדובר בחופש הגדול? האם כל בני המשפחה נמצאים בחופשה משפחתית שנתית וכו'.
  4. גודל הקבוצה– גודל הקבוצה הוא גורם משפיע על סוג הפעילות שתהיה ביום הכיף. ישנן לא מעט אטרקציות שלא תמיד ניתן לבצע אותן בקבוצות גדולות ולעיתים נידרש להתחלק לקבוצות יותר קטנות. אם נרצה לדוגמא לצאת לשייט קייקים על הירדן, הסירות אינן מכילות יותר מ- 4-5 אנשים. או אם נגיע לצפות בציפורים באגמון החולה, עגלות המסתור מכילות רק כ-20 איש. כך גם אם נצא עם בני המשפחה המורחבת.
  5. אפיון ההון האנושי– יש לתת את הדעת מיהם המשתתפים. האם אלו ח'ברה צעירים שיעדיפו פעילות אקסטרימית. או אוכלוסיה מעט יותר מבוגרת שתעדיף פעילות יותר רגועה ושלווה או אם ישנם הרבה ילדים במסגרת המשפחתית שנצטרך לבדר במהלך יום הכיף.
  6. אזור גאוגרפי אליו נעדיף להגיע ואיזו תקופה זו של השנה? אם מדובר בחודשי הקיץ החם, אולי נעדיף לא לצאת לאזור הדרום שהוא חם מטבעו ולעיתים בשעות הצהריים החום הוא ממש בלתי נסבל.
  7. תכנון לוחות זמנים של יום הכיף–על מנת שנוכל להכתיר את יום הכיף כמוצלח ומהנה חשוב שלוחות הזמנים יהיו מוקפדים. אם אנחנו מגיעים לפעילות מוקדם מן הצפוי ונצטרך לחכות אנשים עלולים להשתעמם או אם נגיע מאוחר מידי וקבוצה אחרת כבר נכנסה מה שיעכב אותנו לאורך כל היום.
  8. תחבורה והסעות– האם יוצאים ברכבים חברה, מה שיכול להביא לחיסכון בעלויות או האם מזמינים אוטובוסים מה שיכול להוסיף לגיבוש הקבוצה.
  9. האם נשתמש בשירותי חברת הפקות או שנעשה זאת בכוחות עצמנו -ההחלטה לקיים את יום הכיף בכוחות עצמנו מחייבת זמן , ידע רב ניסיון קודם, ויכולת עמידה בלחצים. הדבר מצריך עבודה קשה במהלך היום הכיף על מנת שכולם ייהנו ולא תהינה תקלות. אפשרות נוספת היא לשכור את שירותיה של חברת הפקות מקצועית שעושה אירועים כאלו לאורך כל השנה לקבוצות גדולות,שתדאג לכל הפרטים הקטנים ותעניק לנו ראש שקט ליהנות מיום הכיף.

לסיכום, על מנת שיום הכיף יהיה מהנה ומוצלח וישאיר זכרונות טובים, חשוב להתאים אותו לקהל היעד, לצרכים וליכולות שלהם.


כתבה שתעניין אותך סדנת בישול– ערב גיבוש לעובדים במרכז

Call Now Button