צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

מעוניינים לבלות יום גיבוש לעובדים בבריכה? אם אתם חברה בע"מ, עסק עצמאי, וועד בתוך מקום עבודה או הנהלת מקום העבודה, אתם יכולים לארגן ימי גיבוש לעובדים או למנהלים שמתחתיכם ולזכות אותם בפאר היצירה של עולם ימי הגיבוש בישראל: בילוי חסר תקדים בצפון הארץ המתבסס על בריכות שחייה איכותיות, מכוני ספא שנדיר למצוא כמוהם בארץ, וכמובן, איך לא, יום כיף לעובדים בכנרת במסגרת הסילבוס.

תכנון יום הגיבוש

כשאנו לצדכם, לא תצטרכו לתכנן עמוקות את יום הגיבוש, אבל כן כדאי לבוא אלינו עם ראשי פרקים של מה שאתם מעוניינים שיקרה באותו יום: אטרקציות שהייתם רוצים לבקר בהן, טיפולי ספא מהסוגים שהייתם רוצים לצרוך, פעילויות ספורט ומים מהסגנון המועדף, וכד'. אנו נגבש את התכנון שלכם לכדי נוסחה מעשית של ימי גיבוש לעובדים אשר תאפשר לכם להוציא את התכנית לפועל ביום ובשעה מוסדרים-מראש.

יציאה ליום הגיבוש

אנו מפצירים בכם לבדוק היטב מול כל עובד ועובדת שהם יכולים להגיע בזמן לפעילות שקבעתם עבורם. גם אם תטילו השתתפות חובה על כל העובדים, אין בטוחה שכל מי שעובד שם גם יוכל פיזית להגיע לנקודת האיסוף. לדוגמה, אם קבעתם אתנו מוקדם בבוקר, ייתכן כי מי שגר בעיבורהּ של עיר או בישוב מרוחק ייוותר ללא אוטובוס, והזמנת מונית תהיה מאד סבוכה, וגם תעלה לכם כסף בסופו של דבר. לכן, עבור כל מי שאישר הגעה וידוע לכם שמצטרף תצטרכו לבדוק אם הוא יכול להגיע ולשנות את התאריך והשעה בהתאם. הגעה בזמן תאפשר לנו להוציא את כל התכניות והכניסות לפארקים – בזמן שנקבע ללא בלת"מים ביום הגיבוש עצמו.

מהן התכניות ביום הגיבוש עצמו

יום גיבוש לעובדים בבריכה יוקרתית בגליל העליון, יום כיף לעובדים בכנרת, בילוי במכוני הספא היוקרתיים של הגליל, נופש חברה עם משפחות העובדים או בלעדיהם, ואירועי גיבוש מרתקים ומעניינים. התכניות בחלקן מקוריות שלנו – כחברת הפקת אירועי חברה, ובחלקן מתבססות על מקומות ציבוריים בתשלום, בהם אנו נסדיר כניסה עבורכם במחירים זולים מאד השמורים לנו כשאנו מלווים קבוצות למקום.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אלינו אודות ימי גיבוש לעובדים מכל הסוגים, במשכי זמן שונים!

Call Now Button