צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

אירועים עסקיים

אירועים עסקיים – לכל ארגון ועסק

מתכננים אירוע עסקי? אנחנו, צ'ילי הפקות, נפיק לכם אותו בדיוק על פי המתווה המתאים והרצוי לכם. ארגון והפקה של אירוע עסקי מחייבים גישה מקצועית, שימת לב לכל פרט, סגירת כל הקצוות, וכל הדברים הרבים האחרים, גלויים וסמויים, אשר יש לנו הידע, הניסיון והאהבה לעשותם באופן מושלם.

אם אתם מתכננים להפקת אירועים עסקיים מושקעים, מכובדים ומרשימים- נשמח לספק לכם את כל התשתית, העצות, ההמלצות, הטיפים ובעיקר את הסיוע הממשי הנדרש לארגונו ולהפקתו.

אירוע עסקי מכובד מהווה חלק בלתי נפרד מהתדמית של העסק. השקעה בו לא רק כדאית ומועילה- לא אחת היא הכרחית: אירוע כזה מסייע לחיזוק העסק ולמיתוגו, בין אם מטרת האירוע היא יום גיבוש עובדיו ובין אם היא נועדה להצגתו ולייצוגו כלפי ספקים, לקוחות קיימים ופוטנציאליים ועוד.

אנחנו מייחדים לכל לקוח את כל הזמן והקשב שהוא זקוק להם על מנת לגבש במשותף מסגרת ותוכן לאירוע.

אין סיבה ואין הצדקה לערוך אירוע עסקי ללא יד מקצועית מתווה, מכוונת ותומכת. שכירת שירות הפקת אירוע עסקי כדאית, משתלמת ומועילה. היא עשויה להיות ההבדל המהותי והמשמעותי בין אירוע חובבני, שלא ניכרות בו טביעות אצבעותיה של הפקה מקצועית ואשר העדרן מורגש בכל היבט של האירוע, לבין אירוע שמופק על ידי מפיקים מקצועיים שמכוננים את האירוע העסקי כאירוע חווייתי ובלתי נשכח.

אנחנו מזמינים אתכם לקרוא את ההמלצות עלינו- חמות, מחמיאות ומרגשות- המחזקות אצלנו את המחויבות להיות ראויים בכל עת להיבחר כספקי השירות החיוני והחשוב שאנו מספקים.

 

להזמנת אירועים עסקיים בהתאמה אישית , צרו קשר או בטלפון: 077-9966386 (ללקוחות בלבד)

Call Now Button